Aasif Sheikh: Setlerde Deepesh’i hala özlüyoruz

şermin

Member
Aktör Aasif Sheikh, rol arkadaşı Deepesh Bhan’ın ölümünün birinci yıldönümünde (23 Temmuz) şöyle dediğini hatırlıyor: “Zamanın bu kadar uçup gitmesi inanılmaz.”

Aasif Şeyh

Oyuncu ekliyor: “Log chale jaate, yaad reh jaati hai. Onunla koridorda yürüdüğümden beri sadece birkaç gün geçmiş gibi geliyor. Deepesh setteki herkesle etkileşime girmeyi severdi. Olağanüstü canlıydı ve makyaj odalarımıza sadece hızlı bir sohbet için geldi. Onu hala setlerimizde özlüyoruz çünkü altı ila yedi yıldır birlikte çalışıyoruz ve bu çok uzun bir süre. O benim için küçük bir erkek kardeş gibiydi ve bir fincan çay eşliğinde içimizi dökmek bizim olağan rutinimizdi.”

Şeyh, rahmetli oyuncunun ailesinin iyi durumda olduğunu bilmenin kendilerini biraz rahatlattığını ekliyor.

“Onun için gerçekten zor bir dönemdi. Çocuğu hiçbir şeyi anlayamayacak kadar küçüktü ve karısı şaşırmıştı. Neyse ki işler halledildi. Tüm ekibimiz, o sırada ekibin bir parçası olan Saumya Tandon’a derinden minnettardır. Sorumluluğu üstlendi ve bir bağış toplama etkinliği aracılığıyla Deepesh’in ev kredisini ödeyerek olağanüstü bir iş çıkardı. Sadece harika bir sanatçı değil, aynı zamanda harika bir insan olduğu için kimse onun övgüsünü alamaz. Kahin na kahin hum sab khush hai, ailesinin evlerini ve kasabalarını sonsuza kadar terk etmek zorunda kalmaması.

iş cephesinde Kisi ka Bhai Kisi ki JaanAktörü şöyle diyor: “Gösteri Bhabiji Ghar Pehai bana çok şey verdi ve kariyerimin ilerlemesine önemli katkı sağladı. Bu yüzden şovda olmak ve bir oyuncu olarak elimden gelenin en iyisini yapmaya devam etmek benim görevim. Ayrıca TV bize fazla zaman bırakmıyor ve ben birkaç karakter oynuyorum bu yüzden katılım çok fazla. Bir şekilde KKBKKJ için zaman ayırmayı başardım, aksi takdirde ateşimi canlı tutmak için seve seve tiyatroya geri dönerdim. Benim oyunum Hum Deewane, Hum Parwane 50 gösteriyi tamamladı ve bu vatansever dramanın hikayesine aşığım.”

• YAZAR HAKKINDA

S Farah Rizvi, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT City için Bollywood, OTT, televizyon ve kültür hakkında yazıyor. …ayrıntılı görün