Akanksha Puri ve Jad Hadid’in Bigg Boss OTT öpücüğü anlaşmazlıkta: Eski yarışmacılar şovu kaba ve müstehcen olmakla kınıyor

şermin

Member
Reality show’un geçen haftaki bölümünde Büyük Patron OTT 2, Aktörler Akanksha Puri ve Jad Hadid, diğer takım onlara meydan okurken dudaklarını kenetledi. Ve yakınlık eylemi izleyiciler ve ev sahibi Salman Khan’a pek uymadığı için bu bir utanç oldu. Eh, birkaç eski olanlar Büyük patron Yarışmacılar ortaya çıktı ve yaratıcıları, söz konusu görevi son kesimden çıkarmadıkları için eleştirdiler.

Akanksha Puri-Jad Hadid’in Bigg Boss OTT 2’deki öpücüğü de sanal alemde oldukça heyecan yaratıyor.

Şarkıcı Neha Bhasin, aday Büyük patron 15 ve OTT versiyonu, üreticilerin bu tür şeyleri göstermek yerine canlı yayını çok iyi kontrol edebildiklerini gösteriyor. “Canlı yayın her zaman ertelenir, bu nedenle içerik oluşturucuların daha sonra katılımcıları utandıracakları bir şeyi göstermeme seçeneği vardı. Aksine paketlemişler… İnternette bir sürü “Liplock İzle” yazan ekran görüntüsü gördüm. Şovun evde bir kural kitabı var. Birbirlerine aktarılmaması gereken görevler ve zorluklar eklemiş olmalılar. Önce onu tanıtmak ve sonra yargılamak harika bir stratejidir (dikkat ve dikkat çekmek için),” diye açıklıyor.

Oyuncu Eijaz Khan’a evde kalırken aşık olan oyuncu Pavitra Punia Büyük patron 14, ayrıca yaratıcıları öpüşme dramasının bir kısmını yapmakla suçluyor.

“Programı takip etmiyorum ama kliplerini sosyal medyada gördüm. Ve çok fazlaydı. Bu bir realite şovu ama bir aile seyircisi için tasarlandı. Şovu izleyen çocuklar var… ve hiçbir ebeveyn çocuklarının bu tür içeriklere maruz kalmasını istemez” diye devam ediyor. “Geçmişte şovlarda pek çok çift oldu ama hiç böyle bir şey görmemiştik.” Toplum tarafından kaba kabul edilecek bir çizgiyi asla aşmadılar. Bu öpüşme görevi gerçekten garipti ve samimiyet uğruna belden aşağıydı.

Punia ayrıca, böyle bir eylemde bulunurken sorumlu davranmanın ve bu tür içeriği kesmenin içerik oluşturuculardan çok katılımcılara bağlı olduğunu da ekliyor. “Toplam 24 saatlik çekimin bir saatini gösteriyorlar. Son düzenlemede neden eklendi? O öpücüğü neden vurguladın? Kesmeye güçleri vardı. Yarışmacıları suçlamayacağım ama yaratıcılara neden bunu göstermeye karar verdiklerini de sorardım.”

Öpücük coşkusu büyüyüp klibin viral olması ve sosyal medyada olumsuz tepkiler alması üzerine Salman seyircilerden özür diledi ve yarışmacıları tokatladı. Hatta bir daha olursa istifa etmekle tehdit etti.

filminde rol alan aktör Nishant Singh Malkani için Büyük patron 14, bu numara dikkat çekme çaresizliğini yansıtıyordu.

“İnsanlar 15 dakikalık şöhretlerini elde edemeyecek kadar çaresizler ve bu da onların ahlaki sınırları zorlamalarına neden oluyor. Yaratıcılar, OTT’de yayınlandığı için öpücüğü son kesimde yayınlayabilirler, aksi takdirde TV pe toh dikha bhi nahi paate. “Klibi gördükten sonra şok oldum, bu seviyeye indiklerine inanamadım,” diye yakınıyor.

İlk sezonunda rol alan aktör Zeeshan Khan da aynı fikirde Büyük patron OTT, “Bugün insanların eğlence anlayışı biraz çarpık. Asi banne ke chakkar mein, değerleri ihlal ediyorlar. Eskiden herkes için bir eğlenceydi ama artık aileler için uygun değil.”

Reality şovunun birkaç sezonunda yer alan bir diğer eski yarışmacı Arshi Khan, şovun OTT dönüşüyle ”kaba” bir şeyin beklendiğini söylüyor. “Karar vericilerin bu tür eylemler için kurallar koymasının zamanı geldi. Seyircinin gerçekten hoşuna giden çok düzgün bir şekilde Hiten Tejwani ile dalga geçtiğimi hatırlıyorum. Daha sonra Rakhi Sawant, Abhinav Shukla ile aynı şeyi yaptı ve tahtanın karşısına geçti. “Her şey sınırlar içinde olmalı” diyor.