Akash Choudhary araba kazasından kurtuldu: ‘Ağır bir kamyon bize kötü bir şekilde çarptı’

şermin

Member
Bhagya Lakshmi adlı dizisiyle tanınan aktör Akash Choudhary, köpeği Hazel ile tatil yaparken trafik kazası geçirdiğini açıkladı. Navi Mumbai’de trafik ışıklarında bekleyen oyuncunun arabasına bir kamyon çarptı. Kimse ciddi şekilde yaralanmadı ve Akash kamyon sürücüsünü bırakmaya karar verdi, dedi. (Ayrıca Okuyun: Malayalam Aktörü Prithviraj Sukumaran Vilayath Buddh Setinde YaralandıA)

Akash Choudhary, kazaya tanık olduğunda köpeğiyle birlikteydi.
Akash’ın köpeğiyle olan bağı

Splitsvilla 10’da da yer alan Akash, sosyal medyada köpeğiyle sık sık fotoğraf paylaşıyor. Köpek Paws of Hazel’a adanmış kendi Instagram hesabı bile var.

Evcil hayvanıyla biraz kaliteli zaman geçirmek istediğini söyleyen Akash, şoförü ile birlikte otomobiliyle evden ayrıldı. “Ağır bir kamyon gelip bize kötü bir şekilde çarptığında Navi Mumbai’nin kırmızı ışığında bekliyorduk. Evcil hayvanım, şoförüm ve ben kaza yüzünden hepimiz mahvolduk. Şok edici bir durumdaydım. Aaj Tak ile yaptığı bir röportajda Akash, “Bana hiçbir şey olmadı” dedi. İndiğini ve kamyon şoförüyle görüştüğünü, şoförün kendisine zamanında frene basamadığını söylediğini sözlerine ekledi.

Kamyon şoförü suçunu kabul etti

Kamyon şoförü suçunu kabul etti, af diledi ve fakir bir adam olduğunu söyledi. Akash, “hiçbir şey söylemediğini” belirterek, çoğu kişinin bu tür kazalardan sonra kaçtığını ancak kamyon şoförünün kaçmadığını sözlerine ekledi. Polis birkaç dakika içinde geldi ve kamyon sürücüsünü tutukladı, ancak Akash onları onu bırakmaya ikna etti.

Bir paparazzi hesabı da kazadan fotoğraflar yayınladı.

“Tüm olay benim için travmatikti. Araba da fena çarptı ve arabamın hasarını ödemek zorunda kaldım. Eve döndüm, başka bir araba aldım ve tatile geri döndüm. Ancak böyle bir kaza geçirirseniz ister istemez moraliniz bozulur. Annem iyi olduğumuzdan emin olmak için aramaya devam etti. Dürüst olmak gerekirse, artık Lonavala Sokağı’ndan biraz korkuyorum. Bu yoldan hiç gitmeyeceğim. Gitmem gerekirse uçakla giderim” dedi.

Akash’ın Hazel ile yeni paylaşımı

Akash, son Instagram gönderisinde köpeğiyle güzel vakit geçirdiği görüldü. Gönderinin yeri bir Lonavala tatil beldesinde işaretlendi ve görüntülerde Hazel’ın Akash’a yemek masasında ve daha sonra küvette eşlik ettiği görülüyor.