Ali Asgar, Netflix şovunda Kapil Sharma ile tekrar çalışıp çalışmayacağını açıkladı: “Main shukarguzar hoon, ama şimdilik…”

şermin

Member
The Kapil Sharma Show'da yer alan oyuncu Ali Asgar, Kapil Sharma ve ekibiyle tekrar çalışıp çalışmayacağı yönündeki soruya yanıt verdi. ETimes'a konuşan Ali, “son zamanlarda çok seyahat ettiğini, birkaç film üzerinde çalıştığını ve uzun bir turneye çıkacağını” belirterek Kapil'in The Great Indian Kapil Show'unu izlemediğini söyledi. Gösterinin “en iyi takımlardan biri” olması nedeniyle gerçekten iyi olacağını ekledi. (Ayrıca Okuyun | Ali Asgar, programdan ayrıldığından beri Kapil Sharma ile konuşamadığını söylüyor)

Ali Asgar, 'The Kapil Sharma Show'da 'Nani' ve 'Dadi' karakterlerini canlandırdı.
Ali gösteri için Kapil'le birlikte dönüyor

Kapil Sharma ile yeniden bir araya gelmekten bahseden Ali, “Ye toh seyirci ka pyaar hai (Bu seyircinin aşkıdır) beni tekrar programda görmek istediklerini hala yazıyorlar. Çalışmalarımı beğendikleri için Tanrı'ya ve izleyicilere minnettarım. Main Kapil ka bhi shukarguzar hoon ke main aise ek show ka hisaa raha, jisse abhi main nahi hoon phir bhi itna pyaar mujhe milta hai (Böyle bir gösterinin parçası olduğum için Kapil'e minnettarım, ki bu artık geçerli değil) çok sevgi alın), teşekkürler izleyiciler. Gelecekte ne olacağını bilmiyorum ama şu anda Chaddi Buddy talk şovumla meşgulüm. Bu dostum (Baktiyar Irani) beni hayal kırıklığına uğratmayacak.”

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!
Ali, Chaddi Buddy'ye davet edeceği TKSS arkadaşlarını isimlendirdi

Ali, The Kapil Sharma Show'dan arkadaşlarını Chuddy Buddy adlı talk şovuna davet edip etmeyeceği sorulduğunda, “Umarım evet, neden olmasın. Krushna Abhishek-Sudesh Lehari, Kiku Sharda-Rajiv Thakur'u; hepsi arkadaş. Bu yüzden gelecekte plan yapacağız ve eğer onun müsaitliği ve gösteri için gereksinimlerimiz eşleşirse, onu programımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız. Ayrıca çalıştıkları için bu durum müsaitlik durumuna da bağlı olacaktır. Ye koi dabav waala show nahi hai, agar unki mevcudiyet hui ve woh aane ke liye tayar hogaye toh (Eğer müsaitlerse ve gelmeye istekliyseler, bu baskı altında yürütülen bir gösteri değil), kesinlikle neden olmasın?

Ali'nin TKSS'deki görevi hakkında

Ali, 2017 yılında Kapil'in popüler komedi programı The Kapil Sharma Show'dan “yaratıcı farklılıkları” gerekçe göstererek ayrıldı. Ali, Kapil Sharma Show'un popüler bir parçasıydı. Dizide “Nani” ve “Dadi” karakterleri olarak yer aldı.

Haberler / Eğlence / televizyon / Ali Asgar, Netflix şovunda Kapil Sharma ile tekrar çalışıp çalışmayacağını açıkladı: “Main shukarguzar hoon, ama şimdilik…”