Amitabh Bachchan, Agastya Nanda'nın New York'ta bedava yemek almak için adını nasıl kullandığını açıklıyor

şermin

Member
Bu Cuma, Sony Entertainment Televizyonunda Kaun Banega Crorepati 16, yakında merakla beklenen Bhool Bhulaiyaa 3'te sırasıyla Manjulika ve Rooh Baba olarak görülecek olan Bollywood yıldızları Vidya Balan ve Kartik Aaryan'ı karşılıyor. 'Sawalon ki Bhool Bhulaiya' özel bölümünde sunucu Amitabh Bachchan ile etkileşime girecekler. (Ayrıca Okuyun: Vidya Balan, Amitabh Bachchan ile dans ediyor ve KBC 16'da mükemmel bir fangirl anı yaşıyor. İzle)

Amitabh Bachchan, Kaun Banega Crorepati 16'da Agastya Nanda hakkında ilginç bir anekdot ortaya çıkardı
Agastya Nanda'nın bedava yemekleri

Amitabh daha sonra torunu Agastya Nanda ile yaşadığı ilginç bir olayı anlatıyor. Agastya, New York'ta okurken sık sık yakınlardaki bir Hint restoranını ziyaret etti ve 'Amitabh Bachchan' adlı yemeği fark etti. Agastya oldukça anlayışlı ve personele yemek hakkında sorular soruyor. Yemeği yedikten sonra onlara şöyle dedi: “Biliyorsunuz, o benim büyükbabam.” İlk başta ona inanmadılar, o da onlara telefonundaki bir fotoğrafı gösterdi ve ardından oradan iki yıl boyunca bedava yemek aldı! Kartik gülüyor ve ekliyor: “Efendim, ne zaman Juhu'da yemek yesem benden tam fiyat alıyorlar!”

Agastya, Amitabh'ın kızı Shweta Bachchan'ın oğludur. Oyunculuğa ilk çıkışını geçen yıl Zoya Akhtar'ın reşit olma müzikali The Archies'le yaptı. Kendisi bundan sonra Sriram Raghavan'ın savaş draması Ikkis'te görülecek.

Vidya Balan'ın rahat yemeği

Sony Entertainment Telvision'ın basın açıklamasına göre, Pehla padaav'da (birinci seviye) yemekle ilgili bir soru sırasında Amitabh, diğer oyunculara mesleklerinde karşılaştıkları diyet kısıtlamalarını soruyor. Daha sonra Vidya ve Kartik'e dayanamadıkları yiyecekleri sorar. Vidya şöyle yanıtlıyor: “Dahi chawal (lor pilavı). Ne zaman rahatlığı arzulasam dahi chawal yerim.

Sokak yemeklerinin tadını çıkarmaktan bahsederken bir anekdot paylaştı: “Eskiden postanenin yakınında bir vada kaldırımı tezgahının bulunduğu Chembur'da büyüdüm. Efendim, düşündükçe bile ağzımın suyu akıyor!” Amitabh araya giriyor ve Chembur'da inanılmaz Gulab Jamun'uyla bilinen bir yerden bahsediyor ve şöyle diyor: “Orada bulunan Gulab Jamun da muhteşem.” Aynı zamanda Güney Hindistan'da da buna dikkat çekiyor. herkes dahi chawal'dan hoşlanıyor ve Vidya buna “Dahi bhaat her şeyin ilacıdır” diye espri yapıyor.

Kartik Aaryan'ın sokak yemeklerine olan aşkı

Kartik daha sonra sokak yemeklerinin hayranı olduğunu paylaşıyor ve özellikle Juhu'da Amitabh Bachchan'ın bungalovu Jalsa'nın yakınındaki bir Çin tezgahından bahsediyor. Oyunculuk mücadelesi döneminde bu standı ziyaret ettiğini ve hala düzenli olarak, bazen gece saat 2 civarında ziyaret ettiğini anlatıyor. O kadar sık ziyaret ettiğini, bir yemeğe onun adını verdiklerini ve buna “Kartik Spesiyali” adını verdiklerini ekliyor. Amitabh, “Yol kenarında yemek yemenin özel bir yanı var ve burası evimin yakınında. 'Kartik Özel'i denemek için onu ziyaret edeceğim.” Vidya ekliyor: “Efendim, oraya giderseniz mekanın adını değiştirebilirler!”

Kaun Banega Crorepati'nin Bhool Bhulaiyaa 3 özel bölümü 18 Ekim Cuma günü saat 21.00'de Sony Entertainment Television'da yayınlanacak. Bu vesileyle, Anees Bazmee'nin yönettiği üç bölümlük korku komedisi Bhool Bhulaiyaa 3, 1 Kasım Diwali'de sinemalarda olacak.