Amitabh Bachchan, Kaun Banega Crorepati 15’i çekmeye başladı: ‘Yeniden başlıyor’

şermin

Member
Amitabh Bachchan, popüler bilgi yarışması Kaun Banega Crorepati’nin setlerinden bir dizi fotoğraf yayınladı. 80 yaşındaki oyuncu çekimlere başladı. Dizi 15. sezonuna geri döndü. (Ayrıca okuyun: “Shah Rukh Khan ayakları üzerinde düşünüyor; Salman Khan’ın kötü çocuk imajı Dus Ka Dum’dan sonra değişti,” diyor Siddharth Basu)

Amitabh Bachchan, KBC 15 için çekimlere başladı
Amitabh, KBC setine geri döndü

Amitabh Bachchan Pazar günü Twitter’da Kaun Banega Crorepati’nin setlerinden üç fotoğraf paylaştı. Fotoğraflardan birine “KBC için tekrar tekrar prova yapıyorum…” yazdı. Bir diğerine “Üzerinde çalışıyorum… KBC hazırlığı.”

KBC Hakkında

Kaun Banega Crorepati’yi yayınlayan kanal Sony Entertainment Television, birkaç hafta önce Instagram’da yaklaşan sezondan bir ön görüntü paylaştı. Başlıkta “Dekhiye #KaunBanegaCrorepati, jald hi ek naye roop mein (şovu yeni bir avatarla izleyin)” yazıyordu.

KBC, popüler Amerikan oyun programı Kim Milyoner Olmak İster’in resmi Hintçe uyarlamasıdır, 2000 yılında televizyonda yayınlanmaya başlamıştır. Amitabh, Kaun Banega Crorepati 15. sezonun sunucusu olarak 14. kez KBC’ye geri dönüyor.

Amitabh Bachchan neyin peşinde?

Kaun Banega Crorepati 15’in yanı sıra Amitabh, boru hattında Kalki 2898 AD’ye de sahip. Kısa bir süre önce neden filmin galasına gelemediği hakkında açıldı. Nag Ashwin’in yönettiği ve Vyjayanthi Movies’in yapımcılığını üstlendiği pan-Hint filmi, diğerlerinin yanı sıra Prabhas, Deepika Padukone, Kamal Haasan ve Disha Patani’yi de oynuyor.

Filme ilk bakış geçtiğimiz günlerde Sen Diego Comic-Con’da gösterildi. Amitabh, “Ve… Proje K’nin ilk görünümü, San Diego’daki Comic-Con adlı bu büyük film etkinliğinde ortaya çıktı… Abhishek’e söyleyene veya daha doğrusu ona bunun ne hakkında olduğunu sorana kadar Comic-Con’un ne anlama geldiği veya ne olduğu hakkında hiçbir fikrim olmadığını utanmadan söylemeliyim ve o da… yüzünde şok olmuş bir ifadeyle, ‘Baba… Comic-Con? Bu büyük bir anlaşma.”

Ayrıca, “Ve bugün vizyona girmesi için bir Zoom aramasındayken, Nagi Ashwin ve ekibine harika bir film yaptıkları için hayran olmadan edemiyorum.” Teaser’ı buraya koymaya çalışıyorum… ama yeterince yetkin değilim. Umarım sabaha kadar yeterince yardım olur” diye yazdı Amitabh blogunda.