Amitabh Bachchan, ‘KBC’ye veda ederken’ Twitter’da trend olarak hayranlarının kafasını karıştırdı

şermin

Member
Kaun Banega Crorepati 15’in son bölümünde Amitabh Bachchan’ın gözleri yaşardı. Yayınlanan tanıtım Habersunda Kaun Banega Crorepati’nin (KBC) sunucu ve usta oyuncusu sezon sona ererken gözleri yaşardı. Amitabh’ın muhtemelen bu sezonun sonuna atıfta bulunması nedeniyle Haber pek çok hayranını etkiledi ve birçok kişi bunun onun diziden emekli olması olduğuna inanıyordu. Cumartesi gecesi X’te trend oldu. Ayrıca şunu okuyun: Kaun Banega Crorepati 15: Amitabh Bachchan, Don’un başrol oyuncusu Helen hakkında bu soruyu soruyor

Kaun Banega Crorepati 15’in son bölümünde Amitabh Bachchan:
Amitabh Bachchan KBC 15’i tamamladı

Videoda Amitabh Bachchan bordo smokin içinde şık görünüyor. Dedi ki, “Devi aur sajjano, ab hum jaa rahe aur kal se yeh manch ab nahi sajega.” Apno se yeh keh pana ki kal se hum yahan nahi aa payenge, na kehne ki himmat hoti aur na kehne ka mann hota hai (Benim) Bayanlar ve baylar, artık ayrılma zamanı çünkü sahne bir daha asla aynı olmayacak. Yarından itibaren buraya geri dönmeyeceğimizi herkesin bilmesini sağlamak zor.)”

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024’e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın

Amitabh, “Ana Amitabh Bachchan iss daur ke liye, iss manch se akhri baar kehne jaa raha hu, shubraatri (Bu gösteriye son kez veda ediyorum, iyi geceler)” diye ekledi. Sonunda gözyaşlarına boğuldu.

Hayranlar Amitabh Bachchan’a tepki gösterdi

Videoya tepki gösteren birçok kişi bunun Amitabh’ın KBC’ye son vedası olduğunu düşündü. Bir hayran yorum kısmına şunu yazdı: “Amit efendim, böyle bir yaşta saf adanmışlığın ve tutkunun bir örneğidir.”

Bir başkası, “KBC’yi özleyeceğim… ve Amitabh Bachchan efendim…gelecek sezonu bekleyeceğim” diye ekledi. Birisi ayrıca şu yorumu yaptı: “Bu bir devrin sonu! Bu gösteriye olan bağlılığınız için Sayın @amitabhbachchan’a teşekkür ederiz. Artık KBC’yi sevmeyen büyükbabam. Büyükannem her akşam KBC’yi açar. Program bizi hem eğlendirdi hem de çok şey öğretti. Size sağlık ve mutluluk diliyorum efendim.” Gösterinin klibi sosyal medyada yayıldı ve birçok kişi Cumartesi akşamı eski adıyla Twitter olarak bilinen X’te Amitabh’ı trend etmeye başladı.

Kaun Banega Crorepati 15. son bölüm

Son bölümde Avinash Bharti ve Sheela Devi yer aldı. Finalde Vidya Balan, Sharmila Tagore ve Sara Ali Khan da görüldü. Vidya, Amitabh’ın Jaya Bachchan’dan bahsettiği bir Haberyu paylaşırken, Sharmila daha sonra Jaya’nın verdiği Rinku Di takma adını açıkladı.Öte yandan Sara, KBC’de çocukluk anılarını yeniden yaşadı ve hatta şovda kendi markası olan şakayı yaptı.

Uttar Pradesh adayı Avinash Bharti ile konuşurken Amitabh, 27 numaralı pansiyon odası da dahil olmak üzere üniversite günlerini hatırladı. Avinash, Amitabh’ın lisans derecesini tamamladığı Delhi Üniversitesi Kirori Mal Koleji’ne gitti.

Amitabh’ın üniversite ve pansiyon günlerinde

Yarışmacının tanıtım Habersunda üniversitenin yer almasının ardından Amitabh, “Videoda pek çok güzel şey vardı. Bunlardan biri de bu üniversitede okumamdı.”

“Yurt odası çok güzel değil mi? Bir köşede. Bu odadan duvarı görebilirsiniz. Film izlemek için duvarın üzerinden atlardık” diye ekledi. Derecesinin ona asla fayda sağlamadığını paylaştı ve “Cidden, orada geçirdiğim tüm yılların bir israf olduğu ortaya çıktığını söyleyeyim. Hiçbir şey başaramadım. Az önce kaybettim.”

Kaun Banega Crorepati 15 Pazartesi’den Cuma’ya saat 21.00’de Sony TV’de yayınlandı. Gösteri ayrıca SonyLIV uygulamasında da yayınlandı.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayınWhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde