Ankita Lokhande 15 yıllık yolculuğunu Sushant Singh Rajput'a adadı: Onun desteği olmasaydı bu tamamlanmış sayılmazdı

şermin

Member
Ankita Lokhande Cumartesi günü kariyerinin 15. yıldönümünü kutladı ve oyuncu başarısını merhum aktör Sushant Singh Rajput'un da yer aldığı ilk gösterisi 'Pavitra Rishta'ya borçlu. Bu özel günü kutlamak için Instagram'da yürek ısıtan bir mesaj yayınladı. (Ayrıca Okuyun: Ankita Lokhande, 19 yaşındayken kendisinden nasıl 'bir yapımcıyla yatması' istendiğini anlatıyor: 'Kendimi çok depresyonda hissettim')

Ankita Lokhande ilk çıkışını Pavitra Rishta adlı televizyon programıyla yaptı.

Gösteride oyuncu Archana rolünde görüldü. Sushant Manav'ı canlandırdı. Haziran 2009'dan Ekim 2014'e kadar yayınlanan program, yayınlandıktan sonra en çok izlenen Hint televizyon programlarından biri oldu.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!
Ankita bir teşekkür mektubu yazıyor

Ankita, gösteriden birkaç sahnenin montajını içeren bir klip paylaştı ve Instagram'da bir teşekkür notu yazdı.

“On beş yıl önce Pavitra Rishta'da Archana olarak yolculuğum başladı. Hatta kimliğim haline gelen rolümün üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala bu kadar sevgi göreceğimi bilmiyordum. Bazen kaderimin Archana olacağını hissediyorum. O içimdeydi ve hala içimde var. Bana hayat hakkında çok şey öğretti” dedi ve ekledi, “Kariyerimin başlangıcında bana hayatımın rolünü verdikleri için @ektarkapoor @ek_ek_ekoo ma'am ve @balajitelefilmslimited'a sonsuza kadar minnettarım. Ana rahoon ya na rahoon, benim, Archana'nın ve Pavitra Rishta'nın her birinizden aldığı sevgi beni kalplerinizde sonsuza kadar canlı tutacak ve bundan daha değerli bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Burada ayrıca 2020 yılında ölen eski erkek arkadaşı Sushant'ın kariyerindeki rolüne de baktı.

Ankita şöyle yazdı: “Fakat Sushant'ın desteği olmasaydı yolculuğum tamamlanmazdı. Pavitra Rishta'ya başladığımda nasıl davranacağımı bile bilmiyordum. Bana öğretti ve ona her zaman minnettar kalacağım. Gösteri, hikaye anlatmanın yeni bir yolunu başlattı. Hint televizyonu ve Marathi kültürü iki farklı şeydir. Gösteri yapmak kolay değil. İnsanlar diziyle bir bağ kurabiliyordu çünkü gösteri ve içinde yer alan insanlar çok masumdu.”

“Ve son olarak, bana bu kadar çok sevgi verdikleri için televizyon endüstrisine teşekkür etmek istiyorum. Hayranlıkla ve şöhretle ilk tanışmam bir televizyon programı aracılığıyla oldu ve bunun için her zaman minnettar olacağım.” mesajını birkaç kalp emojisiyle bitirdi.

Sushant, Kis Desh Mein Hain Mera Dil adlı TV dizisinde ikinci başrol olarak ilk çıkışını yaparken, Pavitra Rishta ile şöhrete kavuştu. Ankita ve Sushant dizinin setlerinde tanıştı ve çıkmaya başladı. Altı yıllık ilişkilerini 2016 yılında sonlandırdılar.

Ankita'nın yolculuğu

Ankita, ilk filminin ardından Jhalak Dikhhla Jaa 4 ve Comedy Circus ka Naya Daur'da rol aldı. Sachin Shroff'la birlikte Ek Thhi Naayka için iki bölüm yaptı.

Oyuncu, 2021'den 2022'ye kadar Shaheer Sheikh ile birlikte Pavitra Rishta: It's Never Too Late adlı web dizisinde Archana Deshmukh rolünü tekrarladı. Şubat 2022'de kocası Vicky Jain ile birlikte Smart Jodi'ye katıldı ve kazandı. 2023 yılında Bigg Boss 17 adlı realite şovuna katılarak üçüncü oldu.

İlk sinema deneyimini Kangana Ranaut'un Manikarnika: The Queen of Jhansi (2019) filmiyle yaptı. O zamandan beri Baaghi 3'te (2020) ve bu yıl Swatantrya Veer Savarkar'da rol aldı.