Ankita Lokhande, 19 yaşındayken kendisinden nasıl “bir yapımcıyla yatmasının” istendiğini anlatıyor.

şermin

Member
Aktris Ankita Lokhande, bir film için seçmelere katıldıktan sonra oyuncu kadrosunda yaşadığı deneyimi ve bu sektöre katılmamaya nasıl karar verdiğini anlattı. Hauterrfly ile yaptığı röportajda Ankita, film için imza tutarını toplamak istiyorsa “yapımcıyla yatması” gerektiğinin kendisine söylendiğini paylaştı. (Ayrıca okuyun | Ankita Lokhande, Vicky Jain'in başlangıçta onunla evlenmek istemediğini açıkladı)

Ankita Lokhande şu ana kadar iki filmde rol aldı.
Ankita oyuncu seçimi öncesinde kanepede durmaktan bahsediyor

Ankita, “Bu bir Güney filmi için Bombay'da başıma geldi. 'Seçildiniz' diyen bir telefon aldım. Bir seçme vermiştim. 'Tamam geliyorum' dedim. Gitmem gerekiyordu” ve imza attım. Anneme dedim ki: “Filmi imzalayacağım. İmza ücretini alıyorum.” Ancak bunun nasıl bu kadar kolay olabileceğinden emin değildim. Kaderim o kadar da iyi değil Oraya gittiğimde, koordinatörümün dışarıda beklemesi istenirken, odada tek başıma çağrıldım. 'Uzlaşman lazım' dediler. O zamanlar henüz 19 yaşındaydım. Tabhi mera kahraman banna hai walla aşama chall raha tha (kahraman olmak istediğim aşamadan geçiyordum).”

Ankita toplantıdan ayrıldığını hatırlıyor

Ankita “akıllıca oynadığını” belirterek, “Ne gibi bir uzlaşma? Yapımcılarınız ve finansçılarınızla bir partiye gitmeli miyim?” diye sordu. Ne söylemeleri gerektiğini duymamak için bunu çok akıllıca oynadım. Sonra dedi ki, “Yapımcıyla yatman lazım.” Hemen kalktım. “Yapımcının herhangi bir yeteneğe ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum, sadece yatacak bir kıza ihtiyacı var ve o ben değilim” dedim ve oradan uzaklaştım. “Seni sinemaya götüreceğime söz veriyorum, elimden geleni yapacağım” dedi. “Ne istersen yapacağına söz ver” dedim. Artık filminizi yapmak istemiyorum.” “Bitirdim”… O kadar üzgün hissettim ki, “Koi mujhe aese kaese pooch sakta hai” (Bunu bana nasıl sorabilir) dedim? O gün film yapmayacağıma, film yapmak istemediğime karar verdim. Kirli'.”

Ankita'nın önceki filmleri

Ankita ilk sinema deneyimini Kangana Ranaut'un Manikarnika: The Queen of Jhansi (2019) filmiyle yaptı. O zamandan beri Baaghi 3'te (2020) rol aldı. Ayrıca yakında vizyona girecek Swatantrya Veer Savarkar filminde de Randeep Hooda'yla birlikte rol alacak. Film Randeep tarafından Utkarsh Naithani ile birlikte yönetildi ve yazıldı.

Ankita'nın gösterileri

Ankita, televizyona ilk çıkışını Ekta Kapoor'un Pavitra Rishta (2009-2014) filmiyle yaptı. Sushant Singh Rajput'un karşısında Archana Deshmukh rolünü canlandırdı. Jhalak Dikhhla Jaa 4 ve Comedy Circus ka Naya Daur'da yer aldı. Sachin Shroff'la birlikte Ek Thhi Naayka için iki bölüm yaptı.

Oyuncu, 2021'den 2022'ye kadar Shaheer Sheikh ile birlikte Pavitra Rishta: It's Never Too Late adlı web dizisinde Archana Deshmukh rolünü tekrarladı. Şubat 2022'de kocası Vicky Jain ile birlikte Smart Jodi'ye katıldı ve kazandı. 2023 yılında Bigg Boss 17 adlı realite şovuna katılarak üçüncü oldu.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde