Ankita Lokhande, cenaze töreninde babasının cenazesini kocasıyla birlikte taşıyor

şermin

Member
Aktris Ankita Lokhande’nin babası Sashikant Lokhande Cumartesi günü öldü. Oyuncu cenazeye annesi ve diğer aile üyeleriyle birlikte Pazar günü katıldı. Ankita ayrıca babasının sedyesini taşımak için öne çıktı ve ona kocası Vicky Jain eşlik etti. Ayrıca okuyun: Ankita Lokhande’nin babası Mumbai’de öldü, Shraddha Arya ve diğer ünlüler son saygılarını sunuyor

Ankita Lokhande, babasının cenazesi sırasında.

Ankita’nın babasının sedyesiyle yürüdüğünü gösteren bir Haber internette ortaya çıktı. Bir kurta şalvar giymişti ve omzunda sedye ile yürürken yere yığıldığı görüldü. Vicky Jain de ona katıldı ve bir an için liderliği ele geçirmesine izin verdi.

Hayranlarından biri Haberya tepki gösterdi: “Huzur içinde yatsın. Ankita için çok fazla güç.”

Edinilen bilgilere göre Ankita’nın babası Cumartesi günü saat 11:45 sıralarında hayatını kaybetti. Ankita, yakın zamanda Vicky ile yaptığı bir tatilden döndü. Cenazede annesi ve diğer aile üyeleri de görüntülendi.

Aktörler Arti Singh, Shraddha Arya, Omkar Kapoor, Rajesh Khattar ve Kushal Tandon, Ankita’nın babasına son saygılarını sundular ve kederli ailesine başsağlığı dilediler.

Ankita’nın Babalar Günü için babasına yazdığı not

Ankita, bu yılki Babalar Günü için ona dokunaklı bir not yazmıştı. “İlk kahramanım babamın Babalar Günü kutlu olsun” yazmıştı.Sana olan hislerimi tam olarak ifade edemem ama seni seviyorum Bahut Sara. Ben çocukken birçok şey için kavga ettiğinizi gördüm ama çocuklarınızın kavga etmemesini sağladınız. Bana her zaman uçmam için kanatlarımı verdin ve ne olmak istersem onu yapmama izin verdin. Ben neysem oyum, hepsi senin desteğin ve gücün.

“Mumbai’de yolculuğuma başladığım zamanı hatırlıyorum ve bazen kira ödemek zorunda kalmıyordum. Hayallerime inandığın için hayatında ne olursa olsun bunu mümkün kıldın. Sana sahip olduğum için minnettarım ve her zaman minnettar olacağım, baba.. Sağlığınla mücadele ettiğini gördüm ama güçlü iraden başka bir şeydi ve bu süre zarfında güler yüzün hepimizi ayakta tuttu. Senin kızın olmaktan çok ama çok gurur duyuyorum. Seni sonsuza dek seviyorum Paa. “Babalar günün kutlu olsun baba” diye ekledi.