Ankita Lokhande, Sushant’ın PK’deki samimi sahnesini izledikten sonra bayıldığını hatırlıyor

şermin

Member
Ankita Lokhande, Bigg Boss 17’de eski erkek arkadaşı Sushant Singh Rajput’u bir kez daha hatırladı. Son bölümde Sushant’ın filmlerindeki samimi sahnelerden etkilendiği zamanı hatırladı. Shuddh Desi Romance’de Sushant’ın samimi sahnelerini gördüğünde verdiği tepkiyi anlattı. Ayrıca şunu okuyun: Ulusal televizyondaki bir tartışma sırasında Vicky Jain ona tokat atmaya çalışırken Ankita Lokhande şok olmuş görünüyor

Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput, 2016 yılına kadar altı yıl boyunca birlikteydi.
Ankita’nın Sushant’ın samimi sahnelerine tepkisi

Ankita, Sushant Singh Rajput’un Shuddh Desi Romance’ı izlemek için bir sinema salonunun tamamını rezerve ettiğini açıkladı. Şöyle dedi: “Bütün bir odayı ayırtmıştı. Üzüleceğimi biliyordu. Gördüm ve tırnaklarım bu şekildeydi (işaretler, tırnaklar koltuğa batıyor). Bütün film bitti ve geri dönüp çok ağladım.”

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024’e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın

Sushant’la olan samimi sahneleri gördükten sonra ona yaklaşmayacağını söyledi. “Merhaba geçmişe dönüşlerin nerede olduğuna dikkat edin aaye, ana jhatak diya. (Kafamda geriye dönüşler vardı ve onu geri ittim.) Erkek arkadaşının başka birini öptüğünü görünce…” durakladı.

Ankita PK sahnelerini izledikten sonra bayıldığında

Konuşma sırasında Ankita’ya Sushant’ın ekrandaki öpüşmesinden önce izin alıp almadığı soruldu. Evet cevabını verdi ve ekledi, “Ana kariyer mein kisi ke nahi aa sakti but dekhna alag cheez hai (Birinin kariyerine sığamıyorum ama bakmak farklı).” Ayrıca Sushant’ın Anushka Sharma ile olan samimi sahnelerinin de olduğunu söyledi. PK de onu üzdü. “PK’de bile mereko chakkar aa gaye the (bayılmıştım)” dedi.

Abhishek ayrıca Ankita’ya Sushant ile birlikte oluncaya kadar sordu. 2016 yapımı MS Dhoni: The Untold Story filminin vizyona girmesine kadar çıktıklarını doğruladı. Gösterinin başlarında Ankita, birlikte oldukları süre boyunca Sushant’a karşı sahiplenici davrandığını paylaşmıştı. Ancak artık değiştiğini söyledi.

Ankita artık Vicky Jain ile evli. Hem Ankita hem de Vicky artık Bigg Boss’a katılıyor. Sushant Singh Rajput 2020’de öldü.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayınWhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde