Ankita Lokhande’nin Baba Duası Toplantıları: Mrunal Thakur ve Randeep Hooda katılıyor

şermin

Member
Oyuncu Ankita Lokhande’nin babası Shashikant Lokhande’nin dua toplantısı Pazartesi günü Mumbai’de yapıldı. Toplantıya birkaç film ve TV ünlüsü katıldı ve Cumartesi sabahı babasının vefatından birkaç gün sonra Ankita’yı teselli etmeye geldi. (Ayrıca Oku: Ankita Lokhande, Peder Shashikant Lokhande’nin Ölümünden Sonra İlk Gönderisini Paylaştı: ‘Sonsuza Kadar Özleneceksin’)

Mouni Roy ve Mrunal Thakur, Ankita Lokhande’nin babasının dua toplantısına katıldı
Namaza katılan ünlüler

Bazı paparazzi hesaplarının yayınladığı Haberlara göre, dua toplantısına katılan ünlüler arasında aktörler Mrunal Thakur, Mouni Roy, Nia Sharma, Randeep Hooda, Aly Goni, Jasmin Bhasin, Tejasswi Prakash, şarkıcı Ankit Tiwari ve müzik bestecileri Meet kardeşler yer aldı.

Ankita annesiyle birlikte

Bir paparazzi hesabı tarafından yayınlanan başka bir Haberda Ankita, dua buluşma yerinden ayrılırken annesi Vandana’ya eşlik ediyor. Ankita’nın ayrıca mekanın dışında paparazzilere ve onların iyi dileklerine teşekkür ettiği görüldü.

Ankita ve ailesi babalarına saygılarını sundular.

Ankita, annesi ve kocası Vicky Jain, Pazar öğleden sonra babalarına son saygılarını sundular. Diğerlerinin yanı sıra Arti Singh, Shraddha Arya, Omkar Kapoor, Rajesh Khattar ve Kushal Tandon, Ankita’nın babasına son saygılarını sunarak ailesine başsağlığı diledi. Ankita, Pazar günü babasının sedyesini omuzlarken de görüldü.

Birkaç basında çıkan haber, uzun süredir kendini kötü hissettiğini belirtti. Ankita ve Vicky henüz bu konuda yorum yapmadı. Oshiwara Krematoryumu arazisinde yakıldı.

Ankita’nın babası için Babalar Günü yazısı

Babalar Günü’nün başlangıcında Ankita, Shashikant’a Mutlu Babalar Günü dileyen uzun, içten bir mesaj yazdı. Babasıyla çok güzel bir Haber paylaştı. Ankita, paylaşımına “İlk kahramanım babamın Babalar Günü kutlu olsun” notunu düştü. Sana hissettiklerimi gerçek duygularımı ifade edemem ama seni seviyorum Bahut Sara (çok)… Çocukken birçok şey için mücadele ettiğini gördüm ama çocuklarının bunu yapmamasını sağladın.. . bana her zaman uçmam için kanatlarımı verdin ve olmak istediğimi yaptırdın… Ben neysem oyum, senin tüm desteğin ve gücün…”