Ankita Lokhande’nin babası öldü, Shraddha Arya ve diğer ünlüler son saygılarını sunuyor

şermin

Member
Ünlü oyuncu Ankita Lokhande’nin babası Shashikant Lokhande hayatını kaybetti. 68 yaşında olduğu bildirildi. Son ayinler Pazar günü Oshiwara krematoryumunda gerçekleşti. Shraddha Arya da dahil olmak üzere ünlüler, son saygılarını sunmak için cenazeden önce Ankita’nın Mumbai’deki evine gelirken görüldü. Ayrıca okuyun: Ankita, “Yolculuğum hiç sorunsuz olmadı, desteğim yok” diyor

Ankita Lokhande, kocası Vicky Jain ile babaları Shraddha Arya’nın Mumbai’deki evindeki cenaze töreninde.

Ankita’nın kocası ve iş adamı Vicky Jain’in Shashikant Lokhande’nin kalıntılarına eşlik ettiği Haberlar internette ortaya çıktı. Ankita ve annesinin cenazeye katıldığı bir Haber da sosyal medyada paylaşıldı. Başka bir Haberda Ankita, cenazede Vicky ile birlikte gösterildi.

Ankita ve Vicky henüz babalarının ölümü hakkında yorum yapmadılar. Ölüm nedeni bilinmiyor. Ancak bazı basında çıkan haberlere göre, bir süredir hastaydı.

Ankita Lokhande’nin babası hastaydı

TV programı Pavitra Rishta’daki rolüyle tanınan Ankita, Kangana Ranaut ile birlikte 2019 yapımı Manikarnika: The Queen Of Jhansi filminde rol aldı. Bu, Ankita’nın Bollywood’daki ilk çıkışıydı.

Oyuncu, babasıyla sık sık fotoğraf ve Haber paylaştı. Haziran ayı başlarında, Babalar Günü’nde Habersunu yayınlamış ve babası hakkında uzun bir not yazmıştı. İçinde, babasının “sağlığıyla mücadele ettiğini” ima etti.

Ankita’nın Babalar Günü yazısı

Ankita bir not yazdı ve babasına çiçek verirken çekilmiş bir Habersunu yayınladı. “İlk kahramanım babamın Babalar Günü kutlu olsun. Sana hissettiklerimi gerçek duygularımı ifade edemem ama seni Bahut Sara (çok) seviyorum… Ben çocukken çok şey için savaştığını gördüm ama sen çocukların olmamasını sağladın. ..”

Ayrıca şöyle yazmıştı: “Bana her zaman uçmam için kanatlarımı verdin ve bana istediğimi yaptırdın, bazen kira ödemek zorunda olmadığımda, hayatında ne olursa olsun olmasını sağladın, çünkü bana inanmıştın. rüyalar… Sana sahip olduğum için minnettarım ve her zaman minnettar olacağım, baba. Baktım sağlığınla mücadele ediyorsun ama iraden güçlü… O zaman gördüğüm şey bir başkaydı ve güler yüzün hepimizi ayakta tuttu o dönemde. Senin kızın olmaktan çok ama çok gurur duyuyorum. Seni sonsuza dek seviyorum Paa (kalp emojileri). Babalar günün kutlu olsun baba.”