Ankita Lokhande'nin kayınvalidesinin ona karşı yaptığı 5 şok edici yeni açıklama

şermin

Member
Ankita Lokhande'nin annesi Vandana ve kocası Vicky Jain'in annesi Ranjana geçtiğimiz günlerde özel bir bölüm için Bigg Boss 17 evine girdiler. Evden çıktıktan sonra Ankita'nın kayınvalidesi verdiği röportajlarda oyuncuya seslendi. Aktrisin eski Sushant Singh Rajput'un adını dizide sempati kazanmak için kullandığını iddia etmekten, Ankita'nın Bigg Boss 17'de Vicky ile dövüşmeye her zaman hazır olduğunu söylemeye kadar. Ayrıca şunu okuyun: Kayınvalidesi, Ankita Lokhande sempati kazanmak için Sushant Singh Rajput'tan bahsediyor, Vicky Jain'in onunla evlenmesini istemedik diyor

Ankita Lokhande'nin kayınvalidesi son röportajlarında onu eleştiriyor.
Ailesi Ankita ve Vicky'nin evliliğini desteklemiyordu

Pinkvilla ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Ankita Lokhande'nin kayınvalidesi şöyle dedi: “Hum nahi'de beni desteklemek için yalan söyledi.” Ab woh nibhaane tyaar hai, hum ko kuch lena dena nahi hai. Itna sab dekh rahe hai ama hum log usko kuch nhi kehrae hain. Woh aaega, khud apna grihasti sudhaarega. Bigaada'nın kullanımı ne hai toh woh khud sudhaarega. Aur hume vishwas hai ki Vicky sab kuch kar lega (Biz hiçbir zaman desteklemedik. Şimdi bu ilişkiyi daha ileri götürmeye hazır ve bizim bu konuyla hiçbir ilgimiz yok. Bütün bunları görüyoruz ama hiçbir şey söylemiyoruz. Geri dönecek.) ve Evlilik işi üzerinde çalış. Bunu başaracağından eminiz.)”

Ankita, şefkatinden dolayı Sushant'ın adını “kullanıyor”

ABP News'e verdiği bir röportajda Vicky'nin annesine, gelininin programda neden sık sık eski Sushant Singh Rajput'un adını söylediği soruldu. Sonra dedi ki, “Sempati jata rahi hai lagta hai, apne liye.” Sushant Singh Rajput ko kya pada, woh toh chala hi gaya. Woh tha tabhi bator ke le gaya, kitne acche acche kaam kiye usne (Sanırım kendine sempati kazanmaya çalışıyor. Sushant şimdi neyle ilgileniyor? O gitti. Hayattayken tüm sevgiyi aldı ve her şeyi yaptı.) harika şeyler).”

Vicky'nin annesi Ankita'yı kendisine terlik fırlattığı için eleştiriyor

Pinkvilla ile yapılan röportajda Ranjana'ya terlik olayı sorulduğunda, Vicky-Ankita'nın onlara bunun ciddi bir şey olmadığını söylediğini söyledi. Ancak Ankita'nın kocasına karşı davranışını kınadı ve şöyle dedi: “Aisi masti achi nahi lagti, maarne peetne ki. Pati ko chappal maar do, Pillow maar do, fek do usse, yeh kya baat hai (Bu tür şeylerin eğlenceli olduğunu anlamıyorum. Kocana terlikle, yastıkla vur, fırlat onu, bu nedir?”

“Her şeyi unutur ve her zaman savaşmaya hazırdır”

Aynı röportajda Vicky Jain'in annesi, oğlu ile eşi Ankita Lokhande arasındaki ilişki hakkında ayrıntılı olarak konuştu. Şöyle dedi, “Ankita ko yeh bolna hai ki tum apne shabdo ko sudharo, pati ki izzat karnaseeho hai (Ankita'ya kelimelerini dikkatli seçmesi ve kocasına saygı duymaya başlaması gerektiğini söylemek istiyorum. Ailesine saygı duyması gerektiğini söylemek istiyorum.” Evlendiği kadını unutma. Ama o her şeyi unutur ve her seferinde kavga etmeye hazırdır.)”

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024'e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın
Vicky'nin annesi Ankita'ya “vurduğu” için üzgün

India Today ile yaptığı röportajda Ankita ile Vicky arasındaki kavgadan da bahsetti. Geçtiğimiz günlerde Ankita Lokhande'nin Vicky Jain'e tokat attığı bir Haber dikkat çekti. Vicky'nin annesi şaka yollu 'tokatı' yerken, “Bunu Ankita ile tartıştım ve bana ona zaman vermememi söyledi. Ancak ben ona onunla dalga geçmeye devam etmemeniz ve onu uzaklaştırmamanız gerektiğini, orada olmayacağını söyledim. Vicky komik bir adam ve mutlu insanlarla vakit geçirmekten hoşlanıyor… Diziyi 17 yıldır izliyoruz. Her ne kadar kavga çıkacağını düşünsek de kendi aralarında kavga edeceklerini hiç düşünmemiştik. Yeni evli bir çiftin bu yaptığı çok yanlış bir hareketti.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde