Anshula Dhawan: Birinci sınıf öğrencileri için bu fırsatlarla ilgili

şermin

Member
Realite şovlarında, bir Telugu filminde ve bir Tamil filminde oynadıktan sonra, aktris Anshula Dhawan şimdi televizyon dünyasına, karakterinin ablasıyla evlenen bir adama aşık olduğu devam eden bir şovla giriyor. Ayrıca web dizisinin bir bölümünde yer aldı siber vaar (2022), Dhawan’a çalıştığı ortamın önemli olmadığını söyler.

Anshula Dhawan, Lucknow ziyareti sırasında Hazratganj’da. (HT fotoğrafı)

“Her zaman her şey için seçmelere katıldım. OTT projeleri, bölgesel filmler, diziler veya klipler fark etmez, her şey oyunculuktur. Yani uzunluk [of the role] ve orta fark etmez. Birinci sınıf öğrencileri için daha çok, sonunda daha fazla çalışmaya dönüşmesi umuduyla oyunculuk becerilerinizi sergilemekle ilgili” diyor.

Televizyon içeriği hakkında şüphelerin dile getirildiği bir zamanda Dhawan, medyanın erişiminin inkar edilemeyeceğini vurguluyor.

“Ben hardcore bir film aşığıyım ve sadece film veya OTT dizileri izliyorum. Yapmıyorum [even] En son izlediğim TV programını hatırla. Ancak ortamın sadık bir izleyici kitlesi var. Bu nedenle, bir oyuncu olarak, (izleyicilerin) inançlarına ve yapımcıların özgüvenine göre yaşamak zorundayım” diyor 26 yaşındaki oyuncu.

şu anki şovunda SühaganLucknow’dan bir öğrenciyi oynuyor. “Eyalet başkentinde lisanslı bir UPite oynuyorum. Mumbai’de kendimiz çekim yaptık ama dile ve daha ince nüanslara alışmak için birçok atölye çalışması yaptık. Artık buraya geldiğime göre şehirde dolaşmak, chaat ve diğer lezzetlerin tadını çıkarmak ve insanlarla tanışmak çok ilginç.”

• YAZAR HAKKINDA

Deep Saxena, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT City için Bollywood, OTT, TV, yemek ve kültür hakkında yazıyor. …ayrıntılı olarak görün