Anupamaa aktörü Muskan Bamne, Paras Kalnawat’ın setteki toksik yorumlarına yanıt verdi: Gösteriden kendi sorunları nedeniyle ayrıldı

şermin

Member
Aktör Paras Kalnawat, “Oyuncu kadrosunun yüzde 80’i Anupamaa Paras’ın iddia ettiği gibi, yaratıcıları savunan ve setteki ortamın zehirli olmadığını paylaşan TV şovunun birkaç oyuncu kadrosunun dahil olduğu “Şansım olsaydı inmek isterdim” sözü tartışmaya yol açtı. Nidhi Shah ve Aashish Mehrotra’nın ardından şimdi de aktör Muskan Bamne dizi lehine konuştu.

Muskan Bamne, Anupamaa gösterisinin bir parçasıdır ve geçmişte Paras Kalnawat ile çalışmıştır.

“Gösterinin ayarıyla ilgili herhangi bir sorun yok. Her şey yolunda ve aslında orada çalışmaktan gerçekten keyif alıyorum” diyor Muskan.

Paras’ın dizi ve çevresindekilere yönelik iddiaları ve yorumlarıyla ilgili olarak Muskan, bu sorunların Paras’ın alternatif bir gerçeklik imzalamak için dizinin sözleşmesini ihlal etmesiyle başladığını söylüyor.

Şöyle açıklıyor: “Yaratıcılarla ilgili böyle bir sorun yok, ancak bir süre önce Paras Jhalak Dikhla, Ja’yı bir dans realite şovu için imzaladı ve sonra aniden ayrıldı.” Anupamaa ortada. Bence her şey kararlaştırıldı. Bu yüzden şimdi söylediği tüm bu şeyleri neden söylediğini bilmiyorum.”

23 yaşındaki oyuncu, bu bölüm dışında Paras ile kendisi arasında herhangi bir olay düşünemediğini vurguluyor. Anupamaa bir çatışmaya neden olabilecek takım.

“Sette olan pek çok şeyden hoşlanmıyorum. İşimle ilgileniyorum ve geri kalan zamanımı amcamla geçiriyorum. O yüzden detayları bilmiyorum. Ve bana sorarsan, daha çok herkesin kendisi için doğru olana sahip olmasıyla ilgili. Sabka Alag Alag Deneyimi Hota Hai. Yani belki de Paras dizinin ortamından değil de kendi sorunlarından dolayı ayrılmış olabilir” diyor.

Oyuncu, izleyicilerin dizinin birkaç önemli bölümünde eksik olduğunu fark etmesiyle de herkesin dikkatini çekti ve yangını daha da körükledi ve bu yüzden de bırakma kararı aldı. Ancak oyuncu, dizinin ayrılmaz bir parçası olduğunu açıkça ortaya koyuyor.

“Aynı anda başka bir proje çekmem gerektiğinden programımda bir sorun vardı. Bu bir web şovuydu ve onunla meşguldüm. Rolüm için çekim yaptım ve şimdi çekime devam etmeye hazırım Anupamaa. Bu kadar. Şu anda çalan başka bir parça var ve bu parça bittiğinde programa geri döneceğim” diye sözlerini bitiriyor.

• YAZAR HAKKINDA

Delhi merkezli Syeda Eba Fatima, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT City için Bollywood, TV, OTT ve müzik hakkında yazıyor. …ayrıntılı olarak görün