Anupamaa aktörü Nidhi Shah, Para Kalnawat’ta şunu iddia ediyor: Son üç yıldır bir numara olan bir şovdan kim neden ayrılsın?

şermin

Member
Daily Soap’un bir parçası olan aktör Paras Kalnawat Anupamaa, geçtiğimiz günlerde Instagram’da bir Bana Her Şeyi Sor oturumunda gösteriden ayrılma nedenini paylaştı. Şöyle yazdı: “Bana böylesine harika bir şov getirdikleri için yaratıcılara her zaman minnettar olurum. Ama çok daha iyi ve huzurlu bir yerdeyim sanırım. Dürüst olmak gerekirse, oyuncu kadrosunun %80’i şans verilseydi ayrılmak isterdi. Risk lene ki aur sahi ke liye ladne ki taakat har kisi mein nahi hoti” diye yazdı hayranlarından birine cevap verirken.

Nidhi Shah programı Anupamaa hakkında konuşuyor

Şimdi aynı dizide rol alan aktör Nidhi Shah, Kanlawat’ın sözlerine katılmayarak durumu netleştiriyor. “Gösteri çok iyi gidiyor ve bunun bir nedeni var. Kinjal rolünü oynayan Shah, “Oyuncu kadrosunun her üyesi yaptıklarını seviyor (ve keyif alıyor) ve her şey çok iyi gidiyor” diyor. Anupamaa.

Kalnawat’ın geçen yıl diziden ayrılması hakkında yorum yapan 24 yaşındaki oyuncu, “Son üç yıldır bir numara olan bir diziden neden ayrılsın ki? Diğer şovların ömrünü görüyorsunuz – bu kadar uzun ömürlü üç veya dört şov olduğunu sanmıyorum. Diğer şovlar yaklaşık altı veya yedi ay içinde yayından kalkıyor.

Ancak Shah, “daha iyi ve daha umut verici bir fırsat” verilirse, devam etmesinin doğal olduğunu belirtiyor. “Ama setimizde gitmeye hazır kimsenin olduğunu sanmıyorum. Burada baskı yok” diye vurguluyor ve ekliyor: “Ve biri gitmek isterse gidecek.” Kimse yalvarmayacak: “Lütfen kal, sensiz çekim devam etmeyecek.” Burada her şey yolunda . Paras’ın gerekli olmadığı halde neden tüm bunları söylediğini anlamıyorum.”

Şahsen diziyi çekerken herhangi bir sorunla karşılaşıp karşılaşmadığı sorulduğunda, “Böyle bir şey yok” diyen Shah, her ofiste, her mekanda herkesin kendine göre bir bakış açısı, kendi şikayetleri var. Herkesin kendi düşüncesi ve kendi farklılıkları vardır. Bazı insanlar sizinle aynı fikirde olabilir veya olmayabilir. Ama bu diziden ayrılıp sonra onu suçlayacağın anlamına gelmez. Suçlamak kolaydır. Herkes için doğru olan şey, ne olduğunu bilmiyorum. Ama şu an sadece buradaki atmosferin güzel olduğunu söyleyebilirim. Herkes kendi alanında mutlu. Harika bir iş çıkarıyoruz ve şovun zirvede olmasının bir nedeni var.”