Anupamaalı aktör Sudhanshu Pandey, Lok Sabha seçimlerindeki yenilgisinin ardından Smriti Irani'yi destekliyor: 'Geri dönecekler…'

şermin

Member
Smriti Irani, Amethi seçim bölgesinden Lok Sabha seçimlerinde aldığı yenilginin ardından birkaç gün önce yürekten bir mesaj yazmıştı. Siyasi kariyeri hakkında bilgi verdi ve halka inançlarından dolayı teşekkür etti. Mouni Roy ile televizyon ve film endüstrisinden birçok oyuncu, Smriti'ye desteklerini ifade ederek çabalarını övdü. Şimdi, Anupamaa aktörü Sudhanshu Pandey, aktörden BJP'li politikacıya dönüşen kişiyi de destekledi. (Ayrıca Okuyun: Anupam Kher, Kangana Ranaut'a 'rock yıldızı' diyor, Esha Deol, Hema Malini'nin Lok Sabha seçimlerinde hat-trick zaferini kutluyor)

Anupamaa aktörü Sudhanshu Pandey, Lok Sabha seçimlerindeki yenilgisinin ardından Smriti Irani'yi destekledi.
Sudhanshu Pandey, Smriti Irani'yi övdü

Sudhanshu, Instagram gönderisine yorumunu yayınlayarak siyasi kariyerinden dolayı onu övdü. Şöyle yazdı: “Ülkeyi her zaman gururlandırdınız…ve ülkemizin kadınlarına ilham kaynağı oldunuz… Daha güçlü geri geleceksiniz…Jai Mahakaal…Jai Shri Ram…” Smriti şöyle yazmıştı: Seçim yenilgisinden sonra şöyle bir not yayınladı: “Hayat böyle… Hayatımın on yılı boyunca bir köyden diğerine taşındım, hayatlar inşa ettim, umutları ve özlemleri besledim, altyapı üzerinde çalıştım – yollar, naali, khadanja, bypass, tıp fakültesi ve daha fazlası… Bana yardım edenlere, yenilgiler ve zaferler için sonsuza kadar minnettarım. Bugünü kutlayanları tebrik ediyorum. 'Josh nasıl?' diye soranlara ise 'Hâlâ iyi efendim' derim.

Bir günde 360 milyon Hintli bizi ziyaret etti ve genel seçim sonuçları için Hindistan'ın tartışmasız platformu olarak bizi seçti. En son güncellemeleri burada keşfedin!
Smriti Irani'nin siyasi yolculuğu

Smriti, Lok Sabha seçimlerinde koltuğu Amethi'den Kongre lideri Kishori Lal Sharma'ya kaptırdı. Daha önce aynı seçim bölgesinde Kongre lideri Rahul Gandhi'yi mağlup etmişti ve ardından ön plana çıkmıştı. Smriti, 2003 yılında Bhartiya Janata Partisi'ne katıldı ve o zamandan beri siyasi partinin üyesidir. Mayıs 2019'dan Haziran 2024'e kadar Birliğin Kadın ve Çocuk Gelişimi Bakanı olarak görev yaptı.

Smriti Irani'nin oyunculuk yolculuğu

Smriti ilk oyunculuk deneyimini Aatish'le yaptı ancak Ekta Kapoor'un Kyunki Sas Bhi Kabhi Bahu Thi rolüyle üne kavuştu. 2014'ten bu yana tam zamanlı aktif bir politikacı olmadan önce birçok televizyon programında ve filmde rol aldı.

Haberler / Eğlence / televizyon / Anupamaalı aktör Sudhanshu Pandey, Lok Sabha seçimlerindeki yenilgisinin ardından Smriti Irani'yi destekliyor: 'Geri dönecekler…'