Anushka Sen: Henüz 21 yaşındayım ve Instagram'da neredeyse 40 milyon takipçimin olması benim için çok şey ifade ediyor

şermin

Member
21 yaşında, Instagram takipçileri söz konusu olduğunda zaten birçok A-yıldızının çok ilerisinde. Anushka Sen, 40 milyon sınırına yaklaşırken her şeyin aslında bunaltıcı olduğunu söylüyor. “Benim için çok şey ifade ediyor. Hayranlarımla etkileşimim çok güzel, onlar benim geniş ailem. Ben küçükken hepsi tam anlamıyla benimle birlikte büyüdüler. Onlar da zamanla büyüyen çocuklardı. Onlara bakıyorum Ordum olarak ve bana gösterdikleri pozitiflik beni kendime güvendiriyor ve bir sette yer alma konusunda motive ediyor,” diye heyecanla söylüyor. (Ayrıca Okuyun – 'Shah Rukh Khan'ı tanıyorsunuz': Anushka Sen, Güney Korelilerin Hint sinemasının farkına varmaya başladıklarından bahsediyor ve Hintli aktörler)

Aktris Anushka Sen

Ancak bunun bir de dezavantajı var: Sen, sektördeki bazı insanların onun popülaritesini hazmedemediğini söylüyor. “Bazen işyerinde senden daha yaşlı insanların olduğunu fark ettim. Bazen bunu kabul edemezler ve bu bir sorun haline gelir. Sayılar arkadaşlıkları ve ilişkileri etkilemeye başlar. Ama bu sizin elinizde değil. Sektörde rakamları görmeyen harika arkadaşlarım var” diyor, aynı zamanda Kore filminde de ilk kez rol alacak olan aktris. Ayrıca sosyal medyadaki popülaritesinin de bu filmi çekmesine yardımcı olduğunu hatırlıyor.

Yalnızca HT uygulamasında Hindistan'daki genel seçimlerin hikayesine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin!

Kore içeriğinin hayranı olduğu için oradaki sektöre aşinaydı. “Kore'den bir ajans birdenbire bana ulaştı ve bir film üzerinde çalıştıklarını söyledi. Ben gerçekten Kore dizilerinin hayranıyım ve orada bir kahraman olmayı çok isterdim. Hesabımı ve çalışmalarımı gördüklerini ve beni de aralarına almak istediklerini söylediler. Birkaç ay boyunca Zoom üzerinden birkaç toplantı yaptık ve her şey kilitlendi. Bunun benim için mükemmel bir proje olduğuna dair güvence aldım” diye bitiriyor.

• YAZAR HAKKINDA
    Yazar standardı 90x90

Rishabh Suri, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT City için yazıyor. Bollywood'dan Hollywood'a, Telugu, Tamil ve Malayalam filmlerinden OTT ve TV'ye kadar her şeyi kapsıyor. …Ayrıntılı olarak görün

Haberler / HTCity / sinema / Anushka Sen: Henüz 21 yaşındayım ve Instagram'da neredeyse 40 milyon takipçimin olması benim için çok şey ifade ediyor