Apara Mehta, OTT’de rol alan etkileyicileri çağırıyor: Ek Dakika Ka Reel Banaane Se Oyunculuk Ka Nahi Pata Chalta Hai

şermin

Member
Günümüzde sosyal medya varlığı, bir sanatçının hayatında önemli bir rol oynamaktadır. Ancak dizideki performanslarıyla tanınan usta oyuncu Apara Mehta Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu ThiSosyal medya trendlerinden habersiz olma eğiliminde olduğunu, bunun yerine yeteneğine odaklanmayı tercih ettiğini söylüyor. Ayrıca, kıdemli oyuncular yerine sosyal medya etkileyicilerine tercih verilmesini savunuyor.

Apara Mehta, OTT Endüstrisinde Oyuncu Seçimi Konusunda

Bize, “Bir şey için adım geçtiğinde,[kast yönetmenleri]’Ah hayır, o çok popüler bir TV yüzü’ diyorlar.” Yüz ifadesi “Arey yaar nahi chaiyeh.” Aşırı pozlanmış lagta hoga unko face gibi.

Bir emektar olarak sosyal medya trendlerinden habersiz olduğunu ve gerçek oyunculuk yeteneğini sergilemeyi tercih ettiğini vurgulayarak, “Geçen yıl Instagram’a girdim, hiçbir sosyal medyada yoktum. Sosyal medya diye bir şey bile yokken ben bir isimdim. içimde yok Hume selfie nikaalna, somurtmak karna nahi jamta hai. Oyuncu olarak değiliz. Ama bugün çok önemli bir parça haline geldi.”

Mehta ayrıca, bir sanatçının çalışmasını bir dakikalık bir filme göre yargılamanın haksızlık olduğunu paylaşıyor. “Birisi etkileyiciyse veya sadece makara yapıyorsa, bu saygısızlık edilecek bir şey değil ama oyuncu olmak için çok daha fazlası gerekiyor.” Karakterinizi canlandırmak için yönetmenin size ne söylediğini bilmelisiniz ve arada okumanız gerekir. çizgiler Ek Dakika Ka Makarası Banaake, Drama Ka Nahi Pata Chalta Hai Yaar. Takipçi kriter ise kusura bakmayın ama ne diyebilirim ki. Oyuncu kadrosu için kriter bu olamaz” diyor.

25 yıl televizyon sektöründe çalıştıktan sonra emektar, OTT’de çalışmak istediğini şu sözlerle ifade ediyor: “OTT’de iyi bir iş çıkarmayı gerçekten dört gözle bekliyordum.” Ama nasıl yapacağımı bilemedim çünkü yapmadım. Bir menajeriniz veya onun gibi bir şeyiniz olmasın. Ben bir televizyon oyuncusuyum ve OTT’deki insanlar televizyon oyuncularını küçük görüyor, bu yüzden hiç bir şey denemedim. Film yıldızları da OTT yapıyor. Bu yüzden bir TV oyuncusu olarak benim için OTT’yi elde etmek daha da zorlaşıyor çünkü bir film yıldızının daha büyük adını tercih ediyorlar. Ancak kilitlendikten sonra, De Coupled sihirli bir şekilde kucağıma düştü ve ardından bana bir personel odası da teklif edildi. OTT ile birlikte olduğum için çok heyecanlıyım ama aynı zamanda gururlu bir televizyon oyuncusu olduğumu da söylemek istiyorum.”

Mehta ayrıca insanlardan TV oyuncularını küçümsememelerini istiyor ve “Doğrudan OTT’ye giden birçok oyuncu TV’yi küçük görüyor.” Lütfen medyayı hor görmeyin. TV hala tüm dünyada çok geniş bir erişime sahip, bu yüzden onu küçümseyemezsiniz. Sizi uygulamaya koyar. İnsanlar ki TV karte hain’i sonra OTT nahi kar Sakenge’yi hissediyorsa, bu çok büyük bir hatadır. Televizyon oyuncularını klişeleştirmek yaygındır. Ama biz öne çıkıyoruz, tıpkı film yıldızları gibi. İyi bir rol bana gelmeli.”

“Bir aktör olarak deneyimimi nasıl reddedebilirsin? Deneyimlerime dayanarak, neden OTT yapmayayım? Yıllardır yaptığım işi bilmiyor musun?” Mehta bir soruyla sözlerini bitiriyor.