“Aptalca çarpıtmalar…”: Jerry Seinfeld, Jimmy Fallon’u toksisite iddiaları konusunda savunuyor

şermin

Member
Jerry Seinfeld, Jimmy Fallon’un iki çalışanın önünde kaba davrandığına ilişkin haberler üzerine onu savundu. Rolling Stone’un “Kaos, Komedi ve ‘Ağlayan Odalar’: Jimmy Fallon’un ‘Tonight Show’unda’ başlıklı raporunda programın mevcut iki çalışanı, hit programdaki zehirli çalışma ortamını vurguladı ve bunun için de Fallon’u suçladı.

Jimmy Fallon (dosya fotoğrafı)

İki çalışan, gösteri sırasında bir görevi başarısızlığa uğrattıktan sonra Fallon’un Seinfeld’in önünde kaba davranışını anlatmıştı. Seinfeld iddialarla ilgili konuştu ve Fallon’a destek verdi.

“Bu çok aptalca. O anı hala hatırlıyorum… Jimmy’ye hata yaptığı için sataşıyordum ve hepimiz Jimmy’nin ne kadar nadir terk edildiğine gülüyorduk” dedi Seinfeld, Rolling Stone’a yaptığı açıklamada.

“Hiç rahatsız edici değildi. Jimmy ve ben bunu hâlâ ara sıra hatırlıyor ve gülüyoruz. Olayların aptalca çarpıtılması,” diye ekledi Seinfeld.

Çalışanlar, Seinfeld’in Fallon’dan kendilerinden özür dilemesini istediğini söylemişti.

“Çok utanç vericiydi ve Jerry [Seinfeld] “Ondan özür dilemelisin” dedi ve neredeyse şaka yapmaya çalıştı. Çalışanlardan biri bir muhabire, “Bu şimdiye kadarki en tuhaf anlardan biriydi ve orada o kadar çok insan vardı ki unutmak zordu” dedi.

Ayrıca OKUYUN| 107 milyon dolarlık satış: George Clooney, İtalya’daki Como Gölü kıyısındaki villasına yüksek fiyat koydu

Bu arada Variety’ye göre Fallon, program ekibiyle bir Zoom görüşmesi yaptı ve özür diledi. Fallon şunları söyledi: “Bu utanç verici ve kendimi çok kötü hissediyorum. Seni, aileni ve arkadaşlarını utandırdıysam özür dilerim. O kadar kötü hissediyorum ki sana anlatamıyorum bile. Bu şovun eğlenceli olmasını istiyorum, kapsayıcı olmalı, komik olmalı, en iyi şov olmalı, en iyi insanlar olmalı.

Deadline’a göre Jimmy şunu da söyledi: “Gösteride asla böyle bir atmosfer yaratmaya kalkışmadım. Bazen en iyinin en iyisiyle çalıştığımı düşünüyorum, sizler oyunun zirvesindesiniz.”