Ariana Madix'in erkek arkadaşı Daniel Wai, Vanderpump Rules'ta ilk kez sahneye çıktı

şermin

Member
Ariana Madix'in erkek arkadaşı Daniel Wai resmi olarak Bravo-verse'e katıldı. 30 Ocak'ta Vanderpump Rules'un 11. Sezon galasında Wai, realite şovunda ilk kez göründü ve neredeyse bir yıldır kız arkadaşına çok ihtiyaç duyulan bir moral konuşması yaptı.

Ariana Madix, 17 Ocak 2024'teki Vanderpump Rules 11. sezon galasında (AP)

Ariana, geçen yıl eski başrol oyuncusu Rachel “Raquel” Leviss ile ilişkisini açıklamasından bu yana ilk kez Tom Sandoval'ın barı TomTom'u ziyaret etmeye hazırlanırken, cesaret verici sözler için NYC antrenörüyle FaceTime yaptı.

(Ayrıca okuyun: Oprah Winfrey 70. yaş gününü eski günlüklere, fotoğraflara ve anı kutularına düşünerek kutluyor)

Geçmişle yüzleşme

38 yaşındaki Daniel telefon görüşmesi sırasında “Gerginim” diye itiraf etti. “Bu gece TomTom'a gidiyorum. Bütün bunların olduğu geceden beri oraya gitmedim.”

Sahne, 1 Mart 2023'te Batı Hollywood'un sıcak noktasındaki “Yıldızlarla Dans Etmek” mezununun geri dönüşüne geçiyor – o zamanlar dokuz yıllık partnerinin yakın arkadaşını aldattığını keşfettiği gece.

Kalp kırıklığının ortasında güçlenme

Gösterinin itirafı sırasında ünlü, TomTom'a dönme kararının, durumun göz korkutan doğasına rağmen, rol arkadaşı James Kennedy'nin DJ setini destekleme arzusundan kaynaklandığını açıkladı.

Şunu vurguladı: “Eski sevgilim Tom her şeyi berbat ettiği için hayatımı küçültmemeliyim.” Ariana ayrıca mekanı tekrar ziyaret etmenin yeni anılar yaratacağı ve potansiyel olarak onu duygusal gücünden mahrum bırakacağı ve onun yalnızca dikkate alınabileceği yönündeki umudunu dile getirdi. bir bar.

Daniel, yürek ısıtan bir jestle kız arkadaşıyla ülke çapında bir destek mesajı paylaştı.

“Beni her zaman yakaladın” diye güvence verdi Ariana'ya, kenardan ona tezahürat yapacağını vurguladı. Ariana ve Daniel, Tom Sandoval'dan ayrıldıktan sonra Nisan ayında bir Coachella 2023 partisinde çift olarak ilk kez kamuoyuna çıktılar.

(Ayrıca Okuyun: Kim Kardashian, Hollywood Simgesi Elizabeth Taylor'la İlgili Belgeselin Yapımcılığını ve Başrolünü Oynayacak)

Daniel, Ariana'nın Broadway'deki ilk çıkışını 29 Ocak 2024'te Ambassador Theatre'da ünlü Chicago müzikalinde Roxy Hart rolüyle yaptığında yanında olmaya ve desteğini göstermeye devam etti.

Vanderpump Kurallarını her Salı saat 20:00'de Bravo'da izleyin.