Arjun Bijlani acil apandisit ameliyatından sonra “köşesinde” iyileşiyor

şermin

Member
Arjun Bijlani, midesinin sağ alt kısmında apandisit nedeniyle rahatsızlık hissetmesi üzerine Mumbai'deki Hinduja Hastanesi'ne kaldırıldı. Oyuncu, Instagram'da ameliyat sonrası bir güncelleme yayınladı ve evde nasıl iyileştiğini paylaştı. (Ayrıca Okuyun: Arjun Bijlani şiddetli karın ağrısı nedeniyle 'acil ameliyata' girmek zorunda, hastane yatağından fotoğraf paylaşıyor)

Arjun Bijlani sağlık durumuyla ilgili bir güncellemeyi hayranlarıyla paylaştı (Instagram)
Arjun'un sağlık durumu

Pazar akşamı Arjun, hastanede çekilen fotoğrafları paylaşmak ve hayranlara güncel bilgiler vermek için Instagram'a gitti. Cumartesi günü şiddetli mide ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Bu nedenle ameliyat oldu ve iyileşiyor gibi görünüyor.

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.

Şöyle uzun bir teşekkür mektubu yazdı: “Sadece ameliyatın iyi geçtiğini ve iyileşme yolunda olduğumu bildirmek istedim.” Düne göre kendimi daha iyi hissediyorum ve yakında tekrar ayağa kalkacağım. çalışabilir. Herkese iyi dilekleri ve duaları için teşekkür ederim. Dökülen sevgi ve destek karşısında gerçekten alçakgönüllüyüm. Hayatımda bu kadar harika insanlara sahip olmanın benim için ne kadar önemli olduğunu anlatamam. Nazik sözleriniz ve düşünceleriniz bu zorlu dönemde bana yardımcı oldu.”

Kendisini tedavi eden sağlık ekibine de teşekkür etti ve onları “kendini adamış profesyoneller” olarak nitelendirdi ve şöyle yazdı: “Normal rutinime dönmek ve sevdiğim şeyi yapmak için sabırsızlanıyorum.” Devamlı destekleri benim için çok şey ifade ediyor ve minnettarım. ona düşündüğünüzden daha fazla.” Ayrıca karısı Neha Swami'ye “her zaman yanında olduğu” için teşekkür etti ve onu “benzersiz” olarak nitelendirdi.

Pazartesi akşamı evinin balkonunda oturup gün batımını izlerken çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Şöyle yazdı: “Şimdi eve!! Köşemde dinleniyorum!! #kutsanmış. (aynen böyle)”

Arjun'un kariyeri

Arjun şu anda Pyar Ka Pehla Adhyaya: Shiv Shakti adlı TV şovunda çalışıyor. Ağrı nedeniyle Cuma günkü programın setine katılamadı. Dizide ayrıca Nikki Sharma, Sanjay Swaraj, Nimisha Vakharia ve Seema Pandey de rol alıyor. Arjun günlük dizide Dr. rolünü oynuyor. Nikki, Shakti'yi oynarken Shiv. Arjun daha önce Sol Sağ Sol, Miley Jab Hum Tum, Meri Aashiqui Tum Se Hi, Naagin, Kavach, Pardes Mein Hai Mera Dil, Ishq Mein Marjawan ve daha birçok popüler dizide rol aldı.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde