Arjun Bijlani: Evlilik hayatıma istikrar getirdi

şermin

Member
Arjun Bijlani, her başarılı erkeğin arkasında bir kadın olduğu şeklindeki arkaizmin en önemli örneğidir. Oyuncu, Neha Swami ile başarılı evliliğinin 10. yılını tamamlarken, Swami’nin hayatında nasıl sürekli bir destek olduğunu ve onun sadece kişisel olarak değil profesyonel olarak da büyümesine nasıl yardımcı olduğunu paylaşıyor. “Karım, son birkaç yılda kalın ve zayıf yanımda oldu. İşimi çok iyi anlıyor. İş taahhütleri nedeniyle müsait olmadığım zamanlar oldu ama yine de evle ve oğlum Ayaan ile çok verimli bir şekilde ilgilenmeyi başardı. O, şimdiye kadar tanıştığım en cömert ve sevgi dolu insan ve beni tamamlıyor” dedi.

Arjun Bijlani 10. evlilik yıl dönümünü kutluyor.

20 Mayıs 2013’te yemin etmeden önce ikili, uzun bir süredir romantik bir ilişki içindeydi ve bağları her geçen yıl daha da güçlendi. Ona, evliliğinden önceki günlerden, ilişkisinin temelini oluşturduğunu söylediği bu özel anıyı sorun ve şöyle paylaşıyor: “Ben işte mücadele ederken, o bunu anladı ve bundan kurtulmama yardım etti ve beni kaldırdı. ruhum Sakinliğimin, ruh halimin ve duygularımın her zaman çok farkındaydı. O aile odaklı biri, ben de öyleyim” diyor Bijlani.

Ama ikisi arasında sorunlar var mıydı? Oyuncu şunları söylüyor: “Evliliğimde zaman yönetimi dışında hiçbir sorun olmadı. İkimiz de alana ihtiyacımız olduğunu anlıyoruz ve bu harika bir yolculuktu” diyor.

Oyuncu Ishq Mein Marjawan ayrıca evlilik hakkındaki görüşlerinden ve bu ilişkiyi karşılıklı güvene ve birbirinin kişisel alanına saygıya dayalı bir bağlılık olarak nasıl gördüğünden bahsediyor. Devam ediyor: “Eşinize, ailenize ve arkadaşlarınıza zaman ayırmanız gerekiyor. Bir tartışmaya girerseniz, daha sonra ertelemek yerine hemen çözün. ‘raat gayi baat gayi’ye benzer olmalı.” Bijlani’nin ilişkisinde romantizmi canlı tutmak ve tartışmalardan kaçınmak için yaptığı da tam olarak buydu.

Yılın büyük bölümünde işi onu meşgul etse de Bijlani, aileyle yaşamanın hayatın en önemli yönü olduğunu söylüyor. “Para, şöhret ve başarı önemlidir, ancak iyi olmak sağlıklı bir iş-yaşam dengesi gerektirir. Ve bugün geriye dönüp baktığımda, evliliğin hayatıma istikrar getirdiğini söyleyebilirim. Başka birini sevdiğinizde ve onunla büyüdüğünüzde, çok fazla olgunluk ve deneyim kazanırsınız. oğlunun genel gelişimine nasıl katkıda bulunmaya devam ettiğini ekleyerek bize anlatıyor. “Oğlum Ayaan’ın doğumu hayatımı sonsuza dek değiştirdi. Baba olmak büyük bir sorumluluk ama çocuğunuzla birlikte büyümek de asla ifade edemeyeceğiniz bir duygu.”

İlk on yıl bittikten sonra, sonraki on yılda neyi dört gözle bekliyor ve “her şey” diyor. “Bir aile olarak büyürken deneyimlediğiniz dostluk, sevgi ve anlayış ve her şey harika. Bence herkes ideal partnerini bulur bulmaz evlenmeli çünkü evlilik ömür boyu. Ülkemizdeki yüksek beklentilerin ve sabırsızlığın boşanma oranlarının artmasına neden olduğu doğru ama evliliğe çalışmanın insanı daha iyi bir insan yaptığına inanıyorum. Otantik ol, basit bir hayat yaşa. Bence önemli olmak güzel ama kibar olmak daha da önemli” diye sözlerini bitiriyor.

• YAZAR HAKKINDA

Delhi merkezli Syeda Eba Fatima, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT City için Bollywood, TV, OTT ve müzik hakkında yazıyor.
    …ayrıntılı olarak görün