Arjun Bijlani: Oğlum Ganesh Chaturthi’nin hazırlanmasında benden daha fazla rol oynuyor

şermin

Member
Arjun Bijlani için Ganesh Chaturthi, ailesiyle birlikte pandalları ziyaret ettiği, arkadaşlarını evine davet ettiği ve bol bol modak yediği için her zaman yılın en büyük festivallerinden biri oldu. Bijlani’nin kendisinin bir yansıması olduğunu söylediği 8 yaşındaki oğlu Ayaan da onun izinden gidiyor. “Tıpkı benim çocukluğumda yaptığım gibi, kutlamalar sırasında heyecanlanıyor ve heyecanlanıyor. Onu hiçbir şeye karıştırmama gerek yok, Bappa’nın hayatımızdaki önemini anlamaya başladığından beri hazırlıklara, kutlamalara ve festivalle ilgili her şeye benden daha çok katılıyor. Bu yıl tadını çıkarmak istediği dekorasyonlar ve lezzetlerle aktif olarak ilgileniyor,” diye paylaşıyor uzun süredir birlikte olduğu Neha Swami ile 2013’ten bu yana evli olan aktör.

Arjun Bijlani, Ganesh Chaturthi’yi her yıl oğlu Ayaan ile muhteşem bir tarzda kutluyor.

“Ayaan da Ganpati idolünü seçerken bana eşlik etti. Bütün bunların önemli olduğunu düşünüyorum çünkü çocukların bizim gelenek, görenek ve ritüellerimizi öğrenmesi gerekiyor. Ayaan çocukluğundan beri festivalleri kutlamaktan puja yapmaya kadar yaptığımız her şeyin bir parçası oldu. Yani bizim inandığımız tüm inançları benimsedi” diyor.

Bappa’yı şenlikler ve kutlamalarla evinde karşılayan Bijlani, iş yoğunluğu nedeniyle ona normalde ayırdığı kadar zaman ayıramadığını paylaşıyor. Bijlani, “İki proje üzerinde çalışıyorum ama her yıl Ganpati Bappa’yı beklediğim için kutlamak için bir gün izin alacağım” diyor ve bize evdeki atmosferi anlatıyor.

“Ev pozitif enerji yayıyor. Misafirler ve arkadaşlar geliyor. Böylece buluşuruz ve sohbet ederiz, laddus ve modakların tadını çıkarırız, öğle ve akşam yemeği yeriz ve aarti yaparız. Bugünlerde bu evde çok özel bir atmosfer var” diyor. Her yıl olduğu gibi Bijlani bu yıl da Ganpati Puja geleneklerini takip ediyor. “Ganpati’yi 18’inci akşam aldım ve üç gün evimizde kalacak. Bu süre zarfında bhajan oynamayı seviyorum” diye ekliyor.

Bijlani ona “Vignaharta Ganesha” diye hitap ediyor ve şöyle diyor: “Her şeyle ilgilenen ve tüm sorunların çözülmesini sağlayan Bappa’ya bağlılığa inanıyorum.” Kariyerimin en iyilerinden biri olduğu ve sürekli çalışmayı garanti ettiği için Bappa’ya minnettarım. . Kariyerimin, kişisel ve profesyonel yaşam arasında mükemmel bir dengenin olduğu bir aşamada olduğumu hissediyorum. Hayatı her seferinde bir gün yaşamaya inanıyorum

• YAZAR HAKKINDA

Delhi merkezli Syeda Eba Fatima, günlük eğlence ve yaşam tarzı takviyesi HT City için Bollywood, televizyon, OTT ve müzik hakkında yazıyor. …Ayrıntılı olarak görün