Artık yayınlanmayan programda Mohit Malik: Kırgın hissediyorum ama bu kanalın kararı

şermin

Member
Aktör Mohit Malik, acı tatlı bir duyuruyla Instagram hesabında, 11 Mart'ta yayınlanması planlanan sevilen programı Baatein Kuch Ankahee Si'nin yaklaşan finali hakkında bir gönderi paylaştı. Dizinin sadık hayran kitlesine ve yaygın beğenisine rağmen, diziyi bitirme kararı yalnızca kanal tarafından verildi ve Malik ve rol arkadaşlarının karışık duygular içinde kalmasına neden oldu. “Bu çok üzücü bir duygu çünkü pek çok insan tarafından seviliyor ve biz de çok fazla sevgi alıyoruz. Karar kanal tarafından verildi ve benim elimde değil, ben sadece bir oyuncuyum” diye açıklıyor ve ekliyor: “Hayranlardan bana 'Neden, neden?' diye soran çok fazla mesaj alıyorum. ama bir cevabım yok. Dürüst olmak gerekirse elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım ve tüm ekip gerçekten çok çalıştı, bunun neden olması gerektiğini bilmiyorum. Yapabileceğim tek şey bunu kabul etmek çünkü üzerinde hiçbir kontrolüm yok. Bunu yapmak yayıncının göreviydi. Daha fazla TRP istiyorlar, daha yüksek beklentilere ve parametrelere sahipler, belki de aynı seviyede değildi.”

Mohit Malik, Baatein Kuch Ankahee Si hakkında

Malik, dizinin benzersiz çekiciliğini yansıtıyor ve onun geleneksel anlatılardan farklılığını vurguluyor. “Şovda çok fazla metal vardı ve bundan gerçekten gurur duydum. Diğer diziler gibi gerici değildi ve farklı bir hikayesi vardı. Asil ve sağlamın bir karışımıydı. İşe yaramasaydı bunu kendim söylerdim. Hikayenin harika olmadığını, işten keyif almadığınızı veya sevilmediğinizi, dizinin artık yayınlanmaması gerektiğini hissettiğinizde bunu anlayabilirsiniz, bu benim. Yine de üzgünüm çünkü bu işe yaradı. 40 yaşındaki oyuncu, “O kadar iyi gitti ki kesinlikle canımı acıttı” diyor.

Sonuçta iş TRP'ye geliyor. “TRP'lerin tamamen kitlelerle ilgili olduğunu gerçekten anlamamız gerekiyor. Bildiğimizi sanıyoruz ama kimse gerçekte neyi sevdiğini ve düşündüğünü bilmiyor. Ancak yapımcılar dahil herkesin üzerinde baskı var. Malik, “Günün sonunda TRP önemli” diye espri yapıyor.

İleriye bakıldığında aktör, OTT projesi Chammak'ın önümüzdeki sezonu ve ilk Bollywood filminin gösterime girmesi de dahil olmak üzere gelecekteki girişimleri konusunda iyimser olmaya devam ediyor. “TV yapmayı asla bırakmayacağım bir şey. Ama şu anda gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum. Chammak'ın 2. Sezonu ve bu yıl vizyona girecek bir Bollywood filmi var, hayatı olduğu gibi kabul edeceğim. Ailemle vakit geçireceğim. Eğer televizyonda gerçekten iyi bir şey çıkarsa belki onu alırım” diye bitiriyor.