Asha Negi flört hayatıyla ilgili spekülasyonlar hakkında: Mutlu bir şekilde bekarım

şermin

Member
Pavitra Rishta dizisindeki rolüyle tanınan aktris Asha Negi, yedi yıllık ilişkisinin ardından 2020'de rol arkadaşı Rithvik Dhanjani'den ayrılmasının ardından kişisel hayatıyla ilgili devam eden spekülasyonları anlatıyor. Hayranlarının onu uzlaşmaya çağıran ısrarlı yorumlarına rağmen Negi, mevcut ilişki durumunu sürdürüyor ve şunları söylüyor: “Tüm meraklı hayranlarım için, yalnızım ve bu durumdan oldukça memnunum. Hayatımı yaşıyorum, büyüyorum ve gelişiyorum. Sorunsuz çalışıyor. Odak noktam iş ve kendim. Hem kişisel hem de profesyonel olarak rahat bir bölgede olmayı sevmiyorum, büyümeye devam etmek istiyorum.

Asha Negi flört hayatını anlatıyor

Instagram'da iki milyondan fazla takipçisi olan 34 yaşındaki oyuncu, flört hayatıyla ilgili karşılaştığı eleştirilerin farkında olduğunu söylüyor ve netlik kazanmak için sosyal medyaya ara vermenin önemini vurguluyor. “Ab toh aadat ho chuki hai” diyor ve ekliyor: “Eskiden beni rahatsız ediyordu ama artık alıştım. Kimseyle etkileşime girmek istemediğim ve sosyal medyadan uzak durduğum zamanlar oluyor. Bu özgürlüğü kendime veriyorum. Kendimi sürekli görülme veya sürekli sosyal medyada olma baskısı altına sokmuyorum. Negi kafamı boşaltmak istediğimde ara veriyorum” diyor Negi.

Bir aktör olarak sosyal medyada yer almanın getirdiği baskıya ilişkin Negi, “eleştirmek yerine bundan yararlanmaya çalışmanız” gerektiğini söylüyor. “Evet, sosyal medya bir oyuncunun hayatına yük oluyor ama yapabileceğiniz en iyi şey bundan en iyi şekilde yararlanmak. Sosyal medyanın olmadığı eski günler ne güzeldi ama faydaları bu kadar çok olduğu için sadece ona odaklanmayı deneyebilirsiniz.”

Ayrıca şunu okuyun: Asha Negi: İnsanların hâlâ televizyon oyuncusu olmamızla ilgili sorunları var

Televizyondan OTT'ye geçen Negi, bazılarının onu hala belirli bir rol için hedeflediğini söylüyor. “İnsanlar bunu doğrudan söylemiyorlar ama o 'TV bagajını' hâlâ yanınızda taşıyorsunuz, özellikle de herkesin tanıdığı bir isim olduktan sonra. İnsanlar beni hâlâ Purvi'nin adıyla çağırıyor (Pavitra Rishta'daki rolü) ve son derece gurur duyuyorum çünkü bugün bulunduğum noktaya bu şekilde geldim” diyor Negi ve ekliyor: “Fakat insanlar bazen hâlâ biraz tereddütlü olabiliyor.”

Yakın zamanda eğlence sektörünün karmaşıklıklarına özgün bir bakış sunan Industry adlı web dizisinde görülen Negi, rolü rahatlatıcı bulduğunu söylüyor. “Bir aktörün yaşamının kendi yolculuğumu yansıtan birçok yönünü tanımlayabildim. Sektörün içindekiler de diziyle bağlantılar bulurken, sektörün dışındakiler de dizinin sırlarını keşfediyor” diye bitiriyor.