Ashneer Grover, ‘Roadies 19’ ile televizyona dönüyor, hayranlar şokta

şermin

Member
BharatPe’nin eski CEO’su ve kurucu ortağı Ashneer Grover, Roadies 19: Karm ya Kaand ile televizyona dönmeye hazır. Cumartesi günü, içerik oluşturucular seçmelerden yeni çete liderlerinin yer aldığı ve Sonu Sood’un sunuculuğunu yaptığı yeni bir tanıtım Habersu yayınladı. Ashneer Haberda yer aldı ve hayranlarını şaşırttı. Ayrıca okuyun: Rhea Chakraborty, Roadies 19 ile televizyona dönüyor: Geri dönmek güzel hissettiriyor

İnternet, MTV Roadies 19’da Ashneer Grover’a tepki gösteriyor.

Video, Hindistan’ın farklı şehirlerindeki seçmelerde seçilenlerin kişisel röportaj turlarına bir göz atarak başlıyor. Sonu Sood, Haberda Ashneer Grover ile yeni ‘Katılımcı Müzayedesi’ni tanıtıyor. Çete liderleri Rhea Chakraborty, Prens Narula ve Gautam Gulati arasında da çatışma çıktı.

Mülakat turu için birkaç aday göründüğünden, bunlardan biri Shiv Thakare maskesi takıyor. Çete liderlerinin yarışmacıları “satın almak” için birbirleriyle yarıştığı görülüyor. Bir sahnede Ashneer birine, “Bheek hi mang raha hai na. Bhai le lo mereko (bana yalvarıyorsun)” diyor. Tura gelen diğerleri kendilerini karar vericilere satmaya çalışıyor.

Tanıtım Habersuna yanıt olarak bir kullanıcı yorum kısmına “Ashneer bu gerçekten şok edici” yazdı, “@ashneer.grover efendim kis line m aa gye aap (sonunuz nereye geldi)?” diye ekledi. Birisi ayrıca “W** Ashneer’in burada işi var” yorumunu yaptı.

Ashneer en son Shark Tank India’nın ilk sezonunda görüldü ve herkesin bildiği bir isim oldu. Ancak, bu yılın başlarında ikinci sezon için geri dönmedi. Shark Tank India’nın ilk sezonundaki tüm köpekbalıklarını sosyal medyadan takipten çıkardığını duyurdu. Daha sonra şovda yerini Amit Jain aldı.

The Ranveer Show’da konuşan Ashneer, diziden ayrılışı hakkında şunları söyledi: “Artık diziyle hayatım arasında bir kopukluk olması gerektiğini düşünüyorum.” Shark Tank India’dan köpek balıklarını bile takip etmeyi bıraktım. Gösteri artık onların, oyunu oynamalılar. Shark Tank India’nın çekimleri sırasında neler olduğunu neden görmeliyim? Şov artık hayatımın bir parçası değil, öyleyse neden geçmişte yaşayayım? 2. Sezonun bir parçası olmadığım netleştiğinde, sosyal medyadaki tüm köpekbalıklarını takip etmeyi bıraktım.”

Bu arada, sadece Ashneer değil, Roadies 19 da aktris Rhea Chakraborty’nin bir uyuşturucu davasında tutuklanmasıyla ilgili tartışmalardan sonra ekranlara dönüşünü işaret ediyor. Bu, Sushant Singh Rajput’un ölümünden sonraki ilk projesi.