Ashneer Grover’ın babası Ashok Grover, eski Shark Tank yargıcıyla aynı görevi paylaştığı için 69 yaşında öldü.

şermin

Member
Eski Shark Tank India 1. Sezon hakimi Ashneer Grover’ın babası Ashok Grover, 69 yaşında öldü. Ashneer ve eşi Madhuri Jain Grover, Salı günü Instagram’da babalarının kameraya bakarken gülümserken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. (Ayrıca okuyun | Ashneer Grover, Aman Gupta ile Düğünde Buluştu, Shark Tank’tan Beri İlk Fotoğraf İçin Birlikte Poz Verdi)

Ashneer Grover’ın babası Ashok Grover Salı günü öldü.

Ashneer, paylaşımına “Güle güle baba. Seni seviyorum! Cennette Papaji, Badi Mumya, Nanaji ve Naniji’ye iyi bakın. Ashok Grover (S/o Nand Lal Grover) 8/4/1953 – 28/3/2023.” Gönderiye yanıt olarak komedyen-aktör Sunil Grover, “(elleri kavuşturarak) dualar” yorumunu yaptı.

Amrita Rao’nun kocası RJ Anmol şunları yazdı: “Bu Ashneer Bhai oğlunun babasını kaybettiğini duymak çok üzücü… 1. kahramanı en derin kayıp. Ben ve Amrita bu kederli zamanda senin, Madhuri’nin ve ailenin yanındayız. Yol gösterici ışığınız olmaya devam edecek… Ruhu şad olsun.”

Bir kişi şöyle dedi: “Baban senin bir oğlun olduğu için çok gurur duyuyordu. Seni çok sevdi ve umarım bu, bu zor zamanda teselli bulmana yardımcı olur.” Başka bir Instagram kullanıcısı, “En derin taziyelerimi sunuyorum. Om Shanti. Ayrılan ruh, ileri ve yukarı yolculuğunda kutsanmış ve huzurlu olsun.”

Bu yılın başlarında BharatPe’nin kurucu ortağı Ashneer, Times Litfest’te ailesi ve çocukluğu hakkında konuştu. Times of India’nın aktardığına göre, şöyle demişti: “Malviya Nagar bir mülteci kolonisi, dedem ve büyükbabam Pakistan’dan gelmişti ve oğulları arasında bölüştürüldükten sonra 200 gaj arsa aldılar. Hepimiz evlerimizi üst üste inşa etmeye başladık ve bu şekilde hepimiz farklı mutfakları olan bir evde ama hep birlikte yaşıyoruz.”

Ashneer ayrıca, “Eskiden bu koloni kavramı vardı. Koridordaki herkesi tanıyorduk ve sıkı bir kurulumdu. Destek olmadığı için kendimiz kazanmak ve büyümek zorundaydık. Malviya Nagar ile ilgili çok güzel anılarım var, orada neredeyse 3-4 ev değiştirdim ve şimdi sadece birkaç yıl önce bölgeden ayrıldım.”

Ashok, Delhi merkezli bir yeminli muhasebeciydi. Ölüm nedeni bilinmiyor. Oğlu Ashneer ve kızı Aashima tarafından kurtarıldı.