Ashwini Kasar, bir gösteri için Khakhee’yi giyiyor ve ‘Bir polisi oynamayı dört gözle bekliyorum’ diyor

şermin

Member
Aktris Ashwini Kasar yakında ilk kez bir polis memurunu oynarken bir Laathi’yi eline alıp haki bir üniforma giyerken televizyonda görülecek. Savitrijoti’de sosyal reformcu Savitribai Phule rolünü aldıktan sonra, bir sonraki sözleşmesini imzaladı – Karana Karunya Mafi Nahi adlı bir suç filmi. Burada Polis Komiser Yardımcısı (ACP) rolünü oynuyor.

Ashwini Kasar, bir gösteri için Khakhee’yi giyiyor ve ‘Bir polisi oynamayı dört gözle bekliyorum’ diyor

“Farklı bir deneyim. Daha önce hiç böyle bir şey oynamamıştım” diye açıklıyor aktör ve ekliyor: “Bir polisi oynamak, hem zihinsel hem de fiziksel olarak çok fazla sıkı çalışma gerektirdiği için büyük bir meydan okuma haline geliyor. Ancak heyecanlıyım ve rolün hakkını vermeyi umuyorum.”

Role nasıl hazırlandığını sorduğunuzda 33 yaşındaki oyuncu, “Polislerin davranışlarını anlamak için röportajları izliyorum” diyor. Ayrıca yasal geçmişinin çekici bir karakter oluşturmasına yardımcı olacağını umuyor.

Kasar, diğer kadın polis memurlarından ilham alıyor ve “Assam’ın Demir Leydisi” olarak da bilinen ACP Sanjukta Parashar’ın çalışmalarından etkileniyor. Aktris onları “çok ilham verici” olarak nitelendiriyor ve “farklı karakterleri canlandırma fırsatına” sahip olduğu için kendini şanslı hissettiğini söylüyor.