Aşk Adası 2024'ü ilk siyahi çift kazandı; Para ödülü ve 11. Sezon ikincileri açıklandı

şermin

Member
Amerikalı meslektaşının yakın zamanda sona ermesinin ardından, orijinal ITV2 flört programı Love Island UK de bitiş çizgisini geçti. 11. sezonda yalnızca dört çift (Jessica Spencer ve Ayo Odukayo, Matilda Draper ve Sean Stone, Mimii Ngulube ve Josh Oyinsan ile Nicole Samuel ve Ciaran Davies) finale kaldı.

Mimii Ngulube ve Josh Oyinsan, Love Island UK'yi kazanan ilk siyahi çift olarak tarihe geçti.

Bunlardan yalnızca biri Love Island UK 11. sezon finalinin kazanan çifti olarak taçlandırıldı. Merakla beklenen sonuç, son röportajlardan ve bazı büyük geri dönüşlerden sonra açıklandı; sunucu Maya Jama her zamanki gibi liderliği ele geçirdi.

Akşam sona ererken, sonunda hangi çiftin seyircilerin beğenisini kazandığını ve 50.000 £ tutarındaki yüklü nakit ödülünü kazandığını açıkladı.

Love Island UK 11. sezonun kazananları ve ikincileri belirlendi

Gösteri setinde tarihi bir galibiyete giden ilk siyah çift, Love Island'daki Birleşik Krallık'taki villada liderliği ele geçirirken, 24 yaşındaki psikiyatri hemşiresi Mimii Ngulube ve 29 yaşındaki model Josh Oyinsan geçen sezonun kazananları oldu.

Ayrıca okuyun | Justin Timberlake'in sarhoş araba kullanma davasında yeni gelişme: Polis memurları, şarkıcının içki içen arkadaşının tutuklandıktan sonra arabayı sürmesine izin verdi | rapor

İkili, ikincisi bomba gibi ortaya çıktığından beri birlikteydi. Josh, dizide villaya girdiğinden beri Mimii'ye bağlı hissettiğini itiraf etti. “Onunla tanıştığımda ona beni şaşırttığını, beklediğim her şeye sahip olduğunu ve daha fazlasını sunduğunu söyledim. Bu yüzden başka bir bağlantı kurmama gerek kalmadı.” Öte yandan Mimii, villadaki son gecesinde de ona olan aşkını ilan etti: “Sen dikkatli, nazik, nazik ve sevecensin. Bu çağda gerçekçi olmadığını düşündüğüm nitelikleri bana gösterdiğin için teşekkür ederim.”

Özellikle Love Island USA'nın altıncı sezonu geçen hafta başka bir siyah çiftin (Kordell Beckham ve Serena Page) zaferiyle doruğa ulaştığında, onların ortak zaferi sosyal medyada bir kutlama fırtınasına neden oldu.

“#loveisland ABD'de ve İngiltere'de Aşk Adası'nı iki siyah çiftin kazandığına inanamıyorum. Bu en iyi yaz olabilir,” diye övdü realite TV dizisinin bir hayranı X/Twitter'da.

“Tüm zorluklara rağmen Mimi ve Josh, Aşk Adası'nı kazanan ilk siyah çift oldular. Biz kazandık. #loveIsland” diye tezahürat yaptı platformdaki başka bir hayran.

Mimii daha önce Ayo ile çıkmış olsa da daha sonra ikisi de sırasıyla Josh ve Jessica'ya kur yaptı.

Özellikle Mimii ve Josh'u izleyen daha duygusal hayranlar şunları söyledi: “Bu sezon henüz Love Island'dan tek kelime görmedim ama Mimii ve Josh'un parayı aldığından emin olmak için izliyorum.”

Ayrıca okuyun | 'Bir Wolverine Kullanabilirim': Jennifer Garner'ın İlk Comic-Con Deneyimi Neredeyse Başarısız Oldu; Asansör çilesi viral oluyor

Love Island İngiltere 11. sezonunun kazanan çiftinin ardından Nicole Samuel ve Ciaran Davies ikinci, Matilda Draper ve Sean Stone üçüncü, Jessica Spencer ve Ayo Odukoya dördüncü oldu.

Finalden önce adalılar oylarını en az popüler olan çifte verdi, bu da Jessy ve Joey'nin gösteriden atılmasına neden oldu.

Şu anki Love Island yazı bitmiş olsa da İngiliz reality şovlarının hayranlarının endişelenmesine gerek yok çünkü Netflix, Love Is Blind UK'in ilk sezonunun 7 Ağustos'ta prömiyerini yapacak. İlk dört bölüm önümüzdeki Çarşamba günü yayınlanacak olsa da, diğer dört bölüm 14 Ağustos'ta, sezon finali ise 21 Ağustos'ta yayınlanacak.