Aşk Adası’nda çok sayıda kan davası spekülasyonu var. Adalılar birbirine tahammül edemiyor mu?

şermin

Member
Aşk Adası izleyicileri, malikanede birkaç kan davasının patlak verdiğini fark ettiklerinde yüksek alarma geçerler. Bir hayran cesurca iddia etti: “Hepsi birbirinden nefret ediyor!” Gözlemci hayranlar, adalılar artık sabah bilgilendirmeleri için geleneksel erkek-kız-kız dizisinden ayrılarak daha küçük gruplara ayrıldıkça villa dinamiklerinde bir değişiklik fark ettiler. Bu olağandışı anlaşma, taraflar arasında olası bir anlaşmazlık söylentilerine yol açtı.

Gözlemci hayranlar, adalılar artık sabah bilgilendirmeleri için daha küçük gruplara ayrıldığından, villa dinamiklerinde bir değişiklik fark ettiler.

Hayranlardan biri şaşırdığını ifade ederek sordu: “Bu adalılar gerçekten birbirlerinden nefret mi ediyor? Genelde tüm erkekler ve tüm kızlar bir aradayken neden hepsi ayrı sabah brifingleri yapıyor?” Başka bir izleyici araya girdi ve bu format değişikliğinin önceki sezonda da gerçekleşmiş gibi göründüğünü belirterek yarışmacıların olup olmadığına dair spekülasyonlara yol açtı. Ya gerçekten birbirlerinden hoşlanmıyorlar ya da yapımcılar sadece bu takımyıldızı tercih ediyor.

Başka bir hayran bu teoriyi destekledi ve şu yorumu yaptı: “Bunu ben de söyledim, hepsinin bir araya gelmemesi garip. Yapımcıların bunu başardığını hissediyorum.” Ertelemenin, villada gerginliğe neden olan Zach-Molly-Mitch-Catherine durumundan kaynaklanmış olabileceğini tahmin ettiler. Bir hayran, bölünmeden hüsrana uğradı ve yarışmacıların bir araya gelme arzusunu dile getirerek, “Bundan çok nefret ediyorum ve keşke hep birlikte oturabilseler çünkü daha sonra hepsinin gruplar halinde oturduklarını fark ettim.”

Entrikaya ek olarak, son bölümlerde Tyrique, Andre ve Mitchel son olayları tartışmak için kendi gruplarını oluştururken diğer çocuklar kendilerini tuttu. Benzer şekilde, Catherine, Whitney, Leah ve Molly’nin de kendi konuşmaları gözlendi ve dikkatli izleyicilerin kaşlarını kaldırdı.

Bu kaynayan gerilimin ortasında, Jess Harding ve Molly Marsh arasındaki başka bir olay, anlaşmazlıkla ilgili spekülasyonları daha da alevlendirdi. İddia edilen zorbalık, Catherine Agbaje ve Whitney Adebayo’yu Jess’le yüzleşmeye sevk etti ve bazı hayranlar bunun şovun yapımcıları tarafından düzenlenmiş olabileceğine dair spekülasyonlara yol açtı.

Ayrıca okuyun | Love is Blind eski ortakları Danielle Ruhl ve Nick Thompson sıcak bir buluşma için kucaklaşıyor

Love Island’ın bir başka zorbalık tartışmasına bulaşması ve hayranların bazı adalıları Molly’yi hedef almakla suçlamasıyla, malikane bir dram ve entrika yatağı haline geldi. Kan davası söylentileri yükselirken izleyiciler, momentumun nasıl geliştiğini ve Aşk Adası malikanesinde uyumun yeniden sağlanıp sağlanamayacağını görmek için bir sonraki bölümü hevesle bekliyorlar.