Atul Parchure kanser hakkında: Ne kadar çok insanın seni sevdiğini ancak kendini kötü hissettiğinde anlarsın

şermin

Member
Oyuncu Atul Parchure geçtiğimiz günlerde kanser hastası olduğunu ve tedavi gördüğünü açıklayarak birçok kişiyi şok etmişti. 56 yaşındaki, karaciğerindeki bir tümörden bahsettiği bir Haber röportajında sağlığından bahsetti.

Atul Parkure

En çok Marathi ve Hintçe TV şovları ve filmlerindeki komedi rolleriyle tanınan popüler bir Marathi aktörü olan Parchure, aktör Sumona Chakravarti’nin babası olarak yıllardır Kapil Sharma’nın komedi şovunun bir parçası olmuştur.

Aktörler RK Laxman Ki Duniya ve Jago Mohan Pyaare bize onun kanserle mücadele ettiğini söylüyorlar, beş aylık “ilk tedaviyi, yaklaşan tehdidin sona erdiğini” duyuruyorlar ve doktorlar ileri tedaviyi tartışacaklar. Diyor ki, “Bence ancak kendini kötü hissettiğinde kaç kişinin seni sevdiğini anlıyorsun.” Çok minnettarım çünkü altı ayda insanlardan çok fazla sevgi gördüm. 100 Kayıt ki hai’den Meri ailesi.”

Parchure, farkındalık yaratmak istediği için hastalığı hakkında konuştuğunu ekliyor. “Sempati istemiyorum. İyileşiyorum ve yakında işe gitmeyi dört gözle bekliyorum. Çok sayıda telefon aldım ve bu kadar çok sevgi görmekten bunaldım. Kanserim hakkında konuşmamın amacı, insanları sağlık sigortasının önemi konusunda bilinçlendirmekti. Bunun gerekli olmadığını düşünen o kadar çok insan var ki, ama bunu yaptığında genellikle çok geç oluyor. Hastane faturalarımı sigorta ve birikimimle ödeyebildim” diyor.

Felsefeye döner ve gördüğü tüm sevgi ve destek için minnettardır. “‘Bu neden benim başıma geldi’ diye düşünmüyorum. Hayatın iyi ve kötü günlerden ibaret olduğunu hissediyorum. Bu sadece iyi ruh halleri veya düşüklerle ilgili değil. Her şeyle eşit yüzleşmek zorundasın. Ailem beni destekledi ve arkadaşlarım benim için orada olmak için her şeylerini verdiler – bu kalbimi ısıtıyor. Yakınlarım biliyordu ama kendimi daha iyi hissedene kadar bir şey söylemek istemedim. Şimdi işe geri dönmeyi dört gözle bekliyorum. “Umarım ağustos ayına kadar sete geri dönerim,” diye bitiriyor sözlerini.

• YAZAR HAKKINDA

Mumbai merkezli Kavita Awaasthi, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT Cafe için bir TV yazarıdır. …ayrıntılı olarak görün