Aubrey O’Day, Düşük Yaptıktan Sonra Kalbinin Kırıldığını Paylaşıyor: Kız Bebeğimi Seveceğim

şermin

Member
Aubrey O’Day kısa süre önce Pazartesi günü verdiği bir röportajda, “kalbinin sonsuza kadar kırılmasına” neden olan bir düşük yaptığını açıkladı. İlk hamileliği olmasa da, başka bir hayata bakmak için ilk kez zihinsel ve fiziksel olarak iyi bir yerde hissettiğini paylaştı. Kaybın derin üzüntüsünü dile getirirken gelecekte anne olma hayalinden vazgeçmediğini de paylaştı. Sosyal medya profilinde “küçük olana” olan sevgisini dile getiren ve her şeyin bir nedeni olduğunu açıklayan yürekten bir mesaj yayınladı.(Ayrıca okuyun: Mod Sun, Avril Lavigne’den ayrılma konusundaki sessizliğini bozuyor: ‘Tüm hayatım tamamen değişti, kırılmış gibi’

E News’e verdiği demeçte, “Bu benim ilk hamileliğim değil, ancak ilk kez zihinsel olarak sağlıklı ve fiziksel olarak başka bir hayata bakmak için hazırlanmış bir yerdeyim” dedi! Düşük yaptığı için kendini suçladığı anlar olmuştu ama anne olması için önünde birden fazla fırsat olduğunu fark etti. Bebeğinin doğru zamanda geleceğine ve sonsuza dek minnettar bir mucize olacağına inandığını ifade etti.

Yıkıcı kaybının ardından Aubrey, düşük yapmış tüm kadınlara sevgi ve destek mesajı vererek şunları söyledi: “Ayrıca dünyada bu kederi yaşayan tüm kadınların tüm bu sevgiyi hissetmelerini istiyorum, ruhum var. teklif etmek ve daha da önemlisi, birbirimizi desteklemek için burada olduğumuzu unutmayın! Yani konuşacak birine ihtiyacın olursa, bana Instagram’dan ulaş, ben senin sesini yükseltebileceğin ve güvenebileceğin biri olacağım. “

Instagram’a şunları yazdı: “Hiçbir şeyi değiştirmezdim. Bazı şeylerin olmasına izin vermenin ve “olmuş” kalmanın önemli olduğunu düşünüyorum. İnsanlar değişir, böylece siz bırakmayı öğrenebilirsiniz. İşler ters gider, böylece doğru gittiklerinde onları takdir edebilirsiniz. Ve bazen en çok istediğin şeyler, daha iyi şeyler bir araya gelebilsin diye parçalanır. Her şeyin bir sebebi vardır, seni hep seveceğim küçüğüm. ”

Düşük yaptığı paylaşımına tepki gösteren hayranlarından biri, “Az önce ikizlerimi kaybettim, onlar benim mucize bebeklerimdi. Gücünü seviyor ve takdir ediyorum ve asla pes etmiyorum. Bana ve milyonlarcasına gerçekten ilham veriyorsun. Dualarım seninle. Küçük meleklerimiz cennette bir arada xoxo tüm sevgim.” Başka bir hayran, “Bebeğinizi mi kaybettiniz??? OMGGGGGAWD Bu mesaj ve bu şarkı normal bir Aubrey gibi hissettirmiyor. Lütfen onaylayın?? Aubrey, yanılıyorum diye dua ediyorum.” Başka bir hayran, “Bunu asla atlatmak zor ama üstesinden gelmek çok zor! Çok fazla deneyime sahip birinden tavsiye: üstesinden geleceksin. Sevgi ve ışık gönderiyorum.” “Kaybınız için çok üzgünüm. Sevgim ve dualarım sizinle. Zamanı gelecek küçüğün sana bir başkasını götürecek” diye ekledi bir diğeri. Üzgünüm, Aubrey! Doğmamış bir çocuğu kaybetmenin acısını anlıyorum. Dikkatli ol. İyi hisler, ”diye yazdı.

Aubrey O’Day, düşük yaptığı haberini paylaştıktan sonra Instagram aracılığıyla hem hayranlarından hem de ünlü arkadaşlarından büyük bir destek ve cesaret aldı.

Aubrey, Celebrity Apprentice ve Famously Single gibi çeşitli realite TV programlarında yer aldı. İlk olarak MTV realite şovu Making the Band’den çıkan kız grubu Danity Kane’in bir üyesi olarak ün kazandı.