Avika Gor, Kazakistan'da korumasının cinsel tacizine uğradığını itiraf etti: 'Bu utanç verici'

şermin

Member
Avika Gor gösteri dünyasına çocukken girdi ve çocukluğu boyunca sektörde birçok iyi ve kötü deneyim yaşadı. Yakın zamanda yapılan bir röportajda oyuncu, bir koruma tarafından cinsel tacize uğradığını itiraf etti. (Ayrıca Okuyun: Avika Gor ile Özel Röportaj: “Seksi Sariler Giymek ve Andre Russell ile Dans Etmek Eğlenceliydi”)

Avika Gor, 2008 yılında Hintçe televizyon programı Balika Vadhu ile üne kavuştu.

Avika, Hauterrfly ile yaptığı röportajda, Kazakistan'daki bir etkinlikte sahneye giderken bir korumanın kendisine uygunsuz bir şekilde dokunduğu bir olayı hatırladı. Bu olay onu şok etti.

Artık kriketteki en sevdiğiniz maçı izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin
Hafızası pek iyi değil

Anılarını anımsayarak, o anda sanki arkadan biri ona dokunuyormuş gibi hissettiğini söyledi. Dönüp baktığında onun koruması olduğunu gördü. Bunun sadece bir kez gerçekleşmediğini açıkladı. Korumasının elini yakaladığında aynı şey tekrar olacaktı.

“Arkamdan birinin bana dokunduğunu hatırlıyorum. Arkamı döndüğümde sadece güvenlik görevlisi vardı. Sahneye çıktığımda birinin arkamdan bana dokunmaya çalıştığını hatırlıyorum. Arkamı döndüğümde sadece güvenlik görevlisini gördüğümü, başka kimseyi görmediğimi hatırladım. Bunun ikinci kez olacağını hatırlıyorum ve durdurdum” dedi.

“Utanç verici… Ona baktım ve 'Ne?' dedim. ve sadece özür diledi. Peki bundan sonra ne yapacağım? Onu yalnız bırakacağım. Eyleminin diğer kişi üzerinde nasıl bir etki yarattığını bilmiyorlar” diye ekledi aktör.

O anda başka ne yapabileceğini bilmiyordu. Ama işler değişti ve o bununla nasıl başa çıkacağını biliyor. Şöyle dedi: “Geri dönüp onu verecek cesaretim olsaydı şimdiye kadar pek çok insanla tanışmış olurdum. Artık bunu yapabileceğimi düşünüyorum ama umarım iş o noktaya gelmez.”

Avika hakkında daha fazla bilgi

Avika, 2008 yılında Telugu'da Chinnari Pellikuthuru adıyla yayınlanan Hintçe televizyon programı Balika Vadhu ile üne kavuştu. Uyyala Jampala, Net, Teşekkür Ederim ve daha birçok filmin yanı sıra Sasural Simar Ka ve Laado gibi dizilerde de rol aldı.

Tollywood'a ilk çıkışını 2013 yılında başrol oyuncusu olarak yaptı ve Telugu, Hintçe ve Kannada filmlerinde rol aldı. Daha sonra Hint filmi Bloody Ishq'da görülecek. Şubat ayında filmin biteceğini duyurdu.