Avika Gor, Sasural Simar Ka’dan Roli’nin ürktüğünü söylüyor

şermin

Member
Aktris Avika Gor, Balika Vadhu dizisindeki Anandi rolüyle çocuk oyuncu olarak bilinen bir isim oldu. O zamandan beri aktör, çok popüler olan başka bir TV programı olan Sasural Simar Ka’da rol aldı ve ayrıca Güney Amerika film endüstrisinin filmlerinde rol aldı. Yeni bir röportajda Avika, Sasural Simar Ka’daki Roli karakterinin dizide pek çok “aşağılık” şey yaptığını itiraf etti. (Ayrıca okuyun: Krushna Abhishek ABD Turunda Kapil Sharma ile Neden Seyahat Etmediğini Açıklıyor)

Avika Gor, “Sasural Simar Ka”daki Roli karakterinin dizide birçok iğrenç şey yaptığını söyledi.
Sasural Simar Ka’dan Roli irkildi

Yeni bir röportajda Avika’ya kendisini ürperten bir rol soruldu. Oyuncu bir karaktere isim vermeye pek hevesli olmasa da, sonunda şovda pek çok utanç verici şey yapanın Sasural Simar Ka’dan Roli olduğunu itiraf etti ve ardından bunları gülerek sıraladı.

Avika’nın cevabı

Siddharth Kanan’a konuşan Sasural’dan Avika Roli, kendisini korkutan tek karakter olarak Simar Ka’yı seçti. O şöyle dedi: “Bir bhoota (ruha) kanunu kendi eline almamasını söyledim. Bir Trishul tarafından bıçaklandım. İmkansızı yaşadım” diye ekledi gülerek. Sonra şöyle dedi: “Üç kez ölümden döndüm ve 50 kez kaçırıldım. Hatta altı yedi kez evlendim.” Avika, karakterinin üç kez aynı kişiyle evli olduğunu, diğer zamanlarda başka biriyle “neredeyse” evli olduğunu da paylaştı.

Avika, röportajda kendisine bir TV oyuncusu dendiği için ne kadar minnettar olduğunu ve TV programlarının izleyicilerden nasıl bu kadar çok ilgi gördüğünü de sözlerine ekledi. TV oyuncularının TV şovlarına iyileştirmeler ve doğaçlamalar getirme ve bu arada öğrenme deneyimine sahip olduğunu söyledi. “Bütün televizyon oyuncuları bunu her gün yaptıkları için kendileriyle gurur duymalı. Bu bir iş ve televizyon oyuncusu olarak anılmayı gerçekten seviyorum” diye ekledi.

Avika Gor, korku filmi 1920 Horrors Of The Heart ile Bollywood çıkışını yapmak üzere. Vikram Bhatt’ın kızı Krishna Bhatt’ın yönettiği filmin 23 Haziran’da sinemalarda olması planlanıyor.