Babalar Günü Özel | Gautam Rode: Yeni doğan bebeğinizle mümkün olduğunca fazla zaman geçirmeye çalışın

şermin

Member
Aktör çift Gautam Rode ve Pankhuri Awasthy, geçen yıl Temmuz ayında ikiz kardeşler Radhya ve Raditya ile kutsanmıştı. Rode'un Babalar Günü'nü kendisi de bir baba olarak kutlayabilmesi “şaşırtıcı” ve bunu “en güzel duygu” olarak tanımlıyor.

Gautam Rode ikizleriyle birlikte

Bize şunları söylüyor: “Böyle bir planımız yok ama yine de ikizlerimle günü kutlamayı sabırsızlıkla bekliyorum. Muhtemelen tüm aileyle öğle yemeğine çıkacağız” diyor aktör ve ekliyor: “Pankhuri hediyelerle ilgilenecek, bu onun alanı. Hediyeler konusunda da bir iki şey planlamış olmalı.”

Artık kriketteki en sevdiğiniz oyunu izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin

Baba olduğundan beri Rode'un hayatı 360 derece değişti ve hiç şikayet etmiyor. “Bir kişi olarak çok değişiyorsun çünkü artık iki küçük hayattan sorumlusun. Aslında bu hayatlar kendi hayatınızdan daha önemli ve seviliyor. Farklı bir duygu bu, anlatacak kelime yok. Bebekleriniz için her şeyi yapıyorsunuz ve onlarla mümkün olduğunca çok zaman geçiriyorsunuz. Onlarla oturup oynadığınızda kendinizi mutlu hissedersiniz. Artık çok tepki vermeye başladılar, gülümsediğinizde onlar da gülmeye başlıyor. Bu duyguyu anlatamam” diye ifade eden 46 yaşındaki oyuncu, artık tüm planların ikizler ve onların programları etrafında döndüğünü itiraf ediyor.

“Pankhuri ve ben her zaman hafta sonu için planlar yapardık… Başından beri pek parti yapmadık ama arada sırada buluşup sinemaya gider, kahve içer ve akşam yemeği yerdik. Her şey iyiye doğru değişti… En son ne zaman dışarı çıktığımızı bile hatırlamıyorum. İkizler sadece on aylık, o kadar küçük ki hayatım beni heyecanlandırıyor!”

İkizlerinin birbirine benzeyip benzemediği ve hangisinin serseri olduğu sorulduğunda Rode, oğlu Raditya ile kızı Radhya'nın tamamen zıt kişiler olduğunu söylüyor. “Çocuk çok yaramaz, bir yerde oturmuyor. Ve kız benim hayatım. Onu bırakamam, çoğu zaman yanımda. Ben seninle konuşurken kucağımda oturuyor” diyor.