Babalar Günü’nde Dheeraj Dhoopar, oğlu Zayn’ın yakında ilk uluslararası seyahatini planladığını açıkladı

şermin

Member
Aktörler Dheeraj Dhoopar ve Vinny Arora Dhoopar, geçen yıl Ağustos ayında bir erkek bebek sahibi oldular. Dheeraj, oğlu Zayn ile geçirdiği her anın kıymetini bilse de, ilk Babalar Günü olacağı için kesinlikle Babalar Günü’nü iple çekiyor.

Dheeraj Dhoopar ilk Babalar Günü’nü oğlu Zayn ile kutluyor.

“Evde olacağım ve özel günü Zayn ile geçireceğim. Pek plan yapan biri değilimdir ama karım bana çok sürpriz yapar. Bu yüzden, özellikle de bu benim ilk günüm olduğu için, onun da Babalar Günü için iyi bir şeyler planladığına eminim” diyor Dheeraj.

38 yaşındaki iş taahhütleri ve baba sorumlulukları arasında hokkabazlık yapmanın bazen biraz zor olabileceğini kabul ederken, dizinin sonunun bir lütuf olduğunu söylüyor. “Zayn ile mümkün olduğunca çok zaman geçirmeye çalışıyorum. Ve neyse ki şovumda daha fazlasını aldım Şerdil Şergil bu yılın şubat ayında başladı. Onunla birkaç ay geçirebildiğim için mutluydum. Bunun[babalığı üstlenmenin]hayattaki en iyi aşama olduğunu söylüyorlar ve gerçekten de öyle,” diye coşkuyla söylüyor aktör, özellikle ebeveyn sorumluluklarını paylaşma söz konusu olduğunda “harika ve destekleyici bir eş” olduğu için karısı Vinny’ye teşekkür ediyor.

Dheeraj kendisine bir seyahat tutkunu diyor ve Zayn’ın yakında ilk uluslararası seyahatini planladığını paylaşıyor. “Günlük bir program için çekim yaparken ara verdiğimden ve aile tatiline gittiğimden emin oluyorum. Zayn hayatımıza girmeden önce Vinny ve ben çok seyahat ettik. O şimdi 10 aylık ve biz zaten geçen ay yurt içi geziye çıkmıştık. Yakında onu Hindistan’dan tatile götüreceğiz” diyor.

Yine de Dheeraj, küçük çocuğundan iş nedeniyle neredeyse bir ay ayrı kaldığı hayatının en zor anını hatırlıyor. “Onu çok özledim. Eve gidip ona bakmak, onunla oynamak gibi bir alışkanlığım var ve bundan sonra iyiyim. Yorgunluğum da gidiyor. Onu her gün görmek istiyorum. Ne zaman dışarı çıksam, onu kollarımda ve fiziksel varlığını özlüyorum. Bu yüzden uzaktayken onu her gün görüntülü aradım ve beni telefonda tanıdığında mutlu oldum” diye sözlerini bitiriyor oyuncu.