Barkha Bisht, 13 yıllık evliliğin ardından Indraneil Sengupta’dan boşandığını doğruladı

şermin

Member
Oyuncu Barkha Bisht ve Indraneil Sengupta iki yıl ayrı yaşadıktan sonra boşanma onaylandı. Daha önce Indraneil ile evliliği konusunda sessiz kalan Barkha, sonunda boşanma haberlerini doğruladı ve bunu “hayatının en zor kararlarından biri” olarak nitelendirdi. AAyrıca okuyun: Indraneil Sengupta, ilişkisi nedeniyle başı belada olan Barkha Bisht ile evlilik söylentilerini yalanladı

Eski çift Indraneil Sengupta ve Barkha Bisht, 2008 yılında evlendi.

Barkha ve Indraneil, Pyaar Ke Do Naam – Ek Radha Ek Shyam adlı TV programının setinde tanıştı ve çıkmaya başladı. 2007’de ikisi de Mart 2008’de evlenmeden önce dans temelli realite şovu Nach Baliye 3’te yarışmacı olarak yer aldı. Eski çiftin 11 yaşında Meira adında bir kızları var. Yakın tarihli bir röportajda Barkha, oyuncuların 13 yıllık evliliklerini bitirmeye karar verdiklerini açıkladı.

Barkha, ETimes’a şunları söyledi: “Evet, boşanmamız yakında olmalı. Bu hayatımın en zor kararlarından biriydi.” Ancak boşanmalarının nedeni hala bilinmiyor. Indraneil’den boşandığını teyit eden Barkha, önceliğinin kızı olduğunu söyledi. “Bekar bir anneyim ve önceliğim Meira. İş cephesinde, OTT alanında ilginç projeler yaptım. Televizyon ve sinema alanında da güzel projelere açığım” dedi.

Indraneil henüz boşanma konusunu konuşmadı. Geçen yıl Hindustan Times ile yaptığı bir röportajda Indraneil, kendisi ile Barkha arasındaki sözde ayrılık hakkında açıkça konuştu. “Öncelikle özel hayatım hakkında yorum yapmak istemiyorum. Ben çok kapalı bir insanım. Hayatımı çok özel tutarım. İnsanlara cevap vermeyi, açıklamaya çalışmayı hiç düşünmedim. Bu seni ilgilendirmez.”

Şöyle devam etti: “Her zaman çok fazla kaos ve çok fazla gürültü olacaktır. Sessizim. Bazen işinizle ilgili, bazen özel hayatınızla ilgili. Bir aktör olarak işim halk içindir, Indraneil Sengupta halk için değil. Buna izin vermeme imkan yok.”

Indraneil’in Bengalli aktör Ishaa Saha ile çıktığı söyleniyor, Barkha’nın ise TV oyuncusu Ashish Sharma ile ilişkisi olduğu iddia ediliyor. Ancak, hiç kimse iddia edilen ilişkileri hakkında konuşmadı.