Barry’den Bill Hader, Carol Burnett ile ‘kuzenliğini’ nasıl öğrendiğini açıklıyor

şermin

Member
Bazen bir bağlantı veya ilişkiyi hayatın çok ilerisinde öğreniriz. İlginç bir gelişmede Hollywood yıldızları Bill Hader ve Carol Burnett kuzen.

Carol Burnett ve Bill Hader (Getty Images)

Burnett onun Hader’le olan bağlantısını PBS’in Found Your Roots programının son bölümünde yer alırken öğrendi. Entertainment Tonight ile bir etkileşimde 44 yaşındaki Hader, 89 yaşındaki Burnett’in kuzeni olduğunu ortaya çıkardı.

AYRICA OKUYUN| Love Is Blind’den Jackie Bonds ve Josh Demas ilişki durumlarını paylaşıyor

“Bana e-posta gönderdi,” dedi Hader. “Evet, bana e-posta gönderdi ve ‘Hey, akrabayız’ dedi. Ben de ‘Ne?’ dedim” diye ekledi.

Hader ayrıca, Burnett ile olan bağlantısını öğrendikleri için her ikisinin de iletişimde kalmaktan heyecan duyduklarını paylaştı. Ayrıca çocuklarına vahiy hakkında bilgi verdiğini hatırladı.

“Mesajlaştık, e-posta gönderdik falan, bu yüzden gerçekten heyecan vericiydi. Umarım onunla akşam yemeği yiyebilirim” dedi aktör Barry.

“Çocuklarıma söyledim! ‘Hepimiz Bayan Hannigan’la akrabayız’ dedim ve ‘Ah!’ dediler. “Pekala, gerçekten eğlenceliydi.” Hader, Burnett’in Annie’deki ikonik rolüne atıfta bulunarak ekledi.

Bu arada Barry Star, şu anda dördüncü ve son sezonunda olan popüler diziyi tamamlamaya hazır.

“Bunun üzerine ‘Son’ yazmak güzel ama herkese veda etmek üzücü olacak. İşin en zor yanı da bu,” dedi Hader.

“Artık bu adamı oynamak zorunda olmadığım için çok mutluyum. O çok karanlık bir karakter, bu yüzden bunun bittiğine sevindim… Şimdi çok hafif bir şey yapacağım” diye ekledi.

İlginç bir şekilde Hader, Barry’nin son çalışmasının sekiz bölümünün tamamını yönetti. Yardımcı yıldızları Henry Winkler ve Sarah Goldberg, yaratıcı yönü ve inanılmaz iş yükü için onu övdü.

“Sekizi de yöneteceğini söylediğinde, onun deli olduğunu düşündük. O kadar çok iş ve o gerçekten yaptı. Demek istediğim, bu sezon ne yapmak istediğine dair gerçekten güçlü bir vizyonu vardı. Goldberg, PEOPLE’a, çok iddialı bir sinema vizyonuydu ve düşünceleri ve fikirleriyle çok düzenliydi ve bunları her gün getiriyordu.

“Bill’in olmak istediği yer burasıydı. Saturday Night Live onun rüyasından bir sapmaydı ve ben onu ilk sezondan bu güne kadar izledim. Hepsinin yaratıcısı, yapımcısı, yazarı, oyuncusu ve şimdi de yönetmenidir. Suda bir sıçrama değil. ‘Aman Tanrım, stresli’ diyeceğiniz bir an yok. Ben gerildim. Aman Tanrım,” dedi Winkler.