Bhabhiji Ghar Par Hain oyuncusu Rohitashv Gour, rolünün monotonluğu hakkında

şermin

Member
Oyuncu Rohitashv Gour, sekiz yıl ve 2000’den fazla bölümün aynı rolü oynamasından sonra bile (Manmohan Tiwari, popüler programı Bhabhiji Ghar Par Hain’de) monoton hale geldiğini söyledi. Bunca zamandan sonra bile rol konusunda kendisini heyecanlandıran şeylerden de bahsetti. (Ayrıca Okuyun: Rohitashv Gaur, Bhabhiji Ghar Par Hain’den Sonra TV Şovlarında Çalışmayı Bırakabileceğini Söyledi)

Rohitashv Gour, Manmohan Tiwari rolünü sekiz yıl boyunca oynadı.

Rohitashv, 2015’te başladığından beri popüler komedi şovuna sadık kalan birkaç oyuncudan biri. Şu anda şovda Shubhangi Atre Poorey, Aasif Sheikh ve Neha Pendse de rol alıyor.

Rohitashv, monotonluğun gelip gelmediği sorulduğunda Indian Express’e “Kesinlikle. Özellikle çağdaşlarınızın çok iyi durumda olduğunu gördüğünüzde. Şimdi OTT ile herkes o kadar iyi gidiyor ki kendinize sık sık “Ben neden olmasın?” diye soruyorsunuz. Pankaj Tripathi, Manoj Bajpayee ve hatta Nawazuddin Siddiqui çok iyi iş çıkarıyorlar. Bunların bir kısmı sizin enstitünüzden, bir kısmı da sizden sonra geldi. Ama sonra bağlılığın bizim için daha büyük bir güç olduğunu anlıyorum. Gösteriyi yarıda bırakamam.”

“Durum komedisinin” cazibesinin devam ettiğini ve farklı kişilikleri canlandırdığını da sözlerine ekledi. “Neden tandemi rahatsız edeyim? Nefsine hakim olmalı ve senin için de güzel şeylerin olacağına inanmalısın. Kalabalığı kazanmaya alışıyorsun ki bu da iyi bir kalabalıktır” dedi.

Hindustan Times ile önceki bir röportajda Rohitashv, beyaz perdeye çıkmadan önce filmlerde birkaç rol oynadığını hatırladı. “İster finansal ister profesyonel olsun, yaşadığımız türden mücadeleler büyük ölçüde azaldı. Bir dizi başarılı ve eğitimli aktörün film ve televizyonda harcandığı bir zaman vardı. Ben de filmlerde birkaç ıskala ve git rolünde oynadım, ama neyse ki televizyon imdadıma yetişti, diğer pek çok sanatçı için durum böyle değildi,” dedi geçen Aralık ayında.