Bhabiji Ghar Par Hain’in ünlü Vidisha Srivastava’sı hamile olduğunu duyurdu

şermin

Member
Bhabiji Ghar Par Hain oyuncusu Vidisha Srivastava, Temmuz ayında ilk çocuğunu doğuracak. Yakın zamanda bir röportajda bunu doğruladı ve cesur bir hamilelik çekiminden fotoğraflar paylaştı. Hamileliği boyunca çalıştığını ve desteği için kocasına teşekkür ettiğini söyledi. Ayrıca okuyun: Saumya Tandon’a Bhabhiji Ghar Par Hain’den ayrılmanın çok riskli olacağı söylendi.

Bhabiji Ghar Par Hain aktris Vidisha Srivastava hamile.
Vidisha Srivastava kocasıyla birlikte ilk çocuğunu bekliyor

Vidisha Srivastava, Aralık 2018’de Sayak Paul ile evlendi. Sayak bir kömür madenciliği şirketinde çalışıyor. İkili yakın zamanda internette ortaya çıkan bir hamilelik fotoğrafı çekimi yaptı. Bir paparazzi hesabı onun fotoğraflarını paylaştı.

Vidisha Srivastava’nın cesur fotoğraf çekimi

Cesur fotoğraf çekiminden bahseden Vidisha, ETimes’a şunları söyledi: “Bana hamileyken nasıl göründüğümü hatırlatacak bir fotoğraf çekimi yapmak istedim.” Bu fotoğraf çekimi, yeni sizi kabul etmek ve ona saygı duymakla ilgiliydi. Gerçek ve sevgi dolu olmasını istedim.” “Çalışmak tedavi edici ve elimden gelene kadar çekmeye devam edeceğim. Kalkıyorum, hareket ediyorum, insanlarla konuşuyorum ve tuhaf sahneler çekiyorum. Herkes bana çocuğun doğuştan oyuncu olacağını söylüyor. Doğumdan sonra yaklaşık bir ay kadar kısa bir ara vereceğim ve en kısa sürede işimin başına döneceğim. Yapım evi çok uyumluydu ve birim bana gün içinde sık sık ara veriyor. Kıyafetlerimi bebeğimin göbeği fazla belli olmasın diye tasarladım” diye ekledi aktör.

Vidisha Srivastava’nın planlanmamış hamileliği

Vidisha, hapsinden sonra Ranchi’den Mumbai’ye taşınacağını söyledi. Hamileliğinin plansız olduğunu açıkladı. “Tanrı’nın planları en iyisidir. Kocam benim en büyük desteğim oldu ve ben doğum yaptıktan sonra Ranchi’den Mumbai’ye taşınacak. Ancak diziye katıldıktan on ay sonra hamile kaldığım için yapımcılarıma nasıl haber vereceğimi bilemedim. Yapımcıların beni tebrik etmesi beni şaşırttı. Saumya Tandon da hamileyken şov için çekim yaptığı için çekimi başarabileceğime güveniyordum” dedi.

Vidisha, Bhabiji Ghar Par Hain’de Anita Bhabhi rolünü oynuyor. Popüler TV programı, 90’ların komedi programı Shrimaan Shrimati’den esinlenmiştir. Sık sık birbirlerinin işlerine karışan iki komşu ailenin hikayesi etrafında dönüyor.