Bharti Singh: Bir yerine 50.000 lakh alırsam, bu altı yerine üç lakh şaka yaptığım anlamına gelmez

şermin

Member
Komedi programları ve sunuculuğun yanı sıra, Bharti Singh’in son zamanlarda ana odağı YouTube kanalı oldu ve kendisi için çalışmaktan hoşlanıyor. Ancak komedyen ve sunucu bize, Kovid-19 sonrası programların bütçelerinin darbe aldığını ve bunun da tazminatlarını etkilediğini söylediği için kanalına olan düşkünlüğünün tek nedeni bu değil.

Bharti Singh, komedyen ve sunucu olarak adını duyurdu.

“Pandemi bizi vurduğundan beri gösteri bütçeleri ciddi şekilde etkilendi. Ve bu tüm sektörlerde yaşandı. Ancak hak ettiği ücreti almasaydı hiçbir sanatçı başarılı olamaz. Singh, “Agar main jo charge karti thi, uska 25% bhi nahi doge aap, toh fir kaam nahi ho ho payega” diyor ve bunun sadece bir günlük iş olmasına aldırış etmediğini ekliyor.

“Ama benden ayın 26 gününü bir gösteriye ayırmamı istersen ve bunun için iyi para bile almıyorsam, bir adım geri gitmeyi tercih ederim çünkü ana bhi apne bacche ko 12 saat ghar par chhod kar aaungi, bu bu neden bunu yapmak zorundayım.” İşimin karşılığını alıyorum” diye iddia ediyor.

Singh, çalışma ahlakını ve asla öfke nöbeti geçirmediğini anlatıyor. Bir proje için gemiye geldiğinde bunu tam bir dürüstlükle ve hiçbir şeyden şikayet etmeden yapıyor.

“‘Ana 1 lac leti thi, par ab 50 hazaar le rahi hu toh 6 ki jagah 3 şaka merhaba maarungi’ gibi şeyler söylemiyorum.’ Sahneye çıktığımda ne kadar süre boyunca performans sergilemem istendiğini ya da ne kadar para ödediğimi hatırlamıyorum bile. Canlı şovlar mein mujhe rokna padta hai çünkü ben senaryoyu takip eden biri değilim. Bu yüzden fazla mesaiden asla şikayet etmiyorum” diyor ve planlanandan birkaç saat daha fazla çalışmaları istendiğinde bazen kavga eden sanatçıları kastediyor.

“Ben asla böyle bir şey yapmam. Herkesin setten mümkün olan en kısa sürede çıkıp eve gitmek istediğini anlıyorum, ancak eğer bir gecikme varsa gerçek bir sorun olmalı” diyor.

Singh’in çoğunlukla YouTube için içerik oluşturmayı sevmesinin nedeni de budur; gündüz aktivitelerinin Haber kayıtlarını, oğlu Laksh’ın Haberlarını ve programlarının kamera arkası anlarını yayınlıyor.

“Kanalım çocuğumla yeterince vakit geçirmemi sağlıyor. Golaa büyüdükçe bu anların tadını onunla birlikte çıkarmak istiyorum. Nikal gaya toh mujhe meilenga nahi’yi istiyorsunuz. Televizyonu seviyorum çünkü onun bir ürünüyüm ve aklıma ne güzel proje gelirse mutlaka onu yapacağım. Ancak şimdilik odak noktam YouTube’da ve farklı içerik türleri için birkaç kanal daha oluşturmayı planlıyorum” diye bitiriyor.

• YAZAR HAKKINDA

Delhi merkezli Syeda Eba Fatima, günlük eğlence ve yaşam tarzı takviyesi HT City için Bollywood, TV, OTT ve müzik hakkında yazıyor. …ayrıntılı olarak görün