Bharti Singh hastaneye kaldırıldıktan sadece bir gün sonra işe geri döndü: “Sonunda Gola'mı göreceğim”

şermin

Member
Bharti Singh hastaneye kaldırıldıktan sonra eve döndükten sonra rahatladı. Oyuncu, safra kesesi ağrısı nedeniyle bazı tetkiklerden geçtikten sonra doktorlar tarafından taburcu edildi. Bharti yakın zamanda eve dönmenin mutluluğunu dile getirdiği ve oğlu Gola'yı tekrar görmeyi sabırsızlıkla beklediği bir vlog yayınladı. (Ayrıca Okuyun: Bharti Singh hastaneye kaldırıldı ve safra kesesi taşı nedeniyle ameliyat oldu)

Bharti Singh safra kesesi ağrısı nedeniyle test yaptırdıktan sonra hastaneden döndü.
Bharti Singh yakında ameliyat olacak

Vlog'da hayranlarının ve iyi dileklerini sunanların sağlığıyla ilgili endişelerine değinen Bharti, “Sonunda evime dönebildiğim için çok mutluyum” dedi. Sonunda oğlum Gola'yı göreceğim ve ailemle tanışacağım. Ancak operasyon halen devam ediyor. Taş nedeniyle safra kesesi duvarları enfeksiyon kaptı, artık kendimi daha iyi hissediyorum ve taburcu oluyorum.” Oyuncu hastaneden dönse de daha sonra geri dönmek zorunda. Sorunun düzelmesi için ameliyat olması gerekiyor.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

Bharti Singh oğluna duygusal bir vlog adadı

Bharti birkaç gün önce hastaneden duygusal bir vlog yayınlayarak şöyle dedi: “Küçük çocuğu olan hiçbir anne onlardan uzak durmamalı veya hastanede olmamalıdır.” Haarsh benimle oyun oynadığını ve nerede olduğunu sorup sormadığını paylaştı. annem çekime gideceğimi söylüyor! Bu sadece birkaç günlük bir mesele.

Şöyle ekledi: “Hepiniz her zaman sağlıklı kalın, çünkü iki yaşında bir çocuğum var ve onsuz bir gece bile geçirmedim ve şimdi… evde bir sürü insan var, onun büyükanneleri ve teyzeler,” ama ben değil. Çok üzgünüm. Lütfen bir an önce iyileşmem ve onunla birlikte olmam için dua edin.”

Bharti Singh hakkında

Bharti, The Great Indian Laughter Challenge'da stand-up komedyeni olarak çıkış yaptı. Daha sonra Comedy Circus 3 Ka Tadka, Comedy Circus Ka Jadoo, Comedy Nights Bachao ve The Kapil Sharma Show gibi stand-up komedi gösterilerinde yer aldı. Komedyen Haarsh Limbachiyaa ile evli.

Bharti Singh şu anda Dance Deewane 4 ve Laughter Chefs'e ev sahipliği yapıyor.

Haberler / Eğlence / televizyon / Bharti Singh hastaneye kaldırıldıktan sadece bir gün sonra işe geri döndü: “Sonunda Gola'mı göreceğim”