Bharti Singh, profesyonel bir atıcı olarak ulusal şampiyonalarda yarıştığı zamanı hatırlıyor

şermin

Member
Bharti Singh, ulusal şampiyonalara tüfek atıcısı olarak gittiği zamanı hatırladı ve başkalarının kendi tüfeklerine sahip olduğunu, kendisinin ise buna parasının yetmediğini söyledi. Bir ETimes raporunda, o zamanlar çok para kazanması gerektiğini hissettiğini söylediği aktarıldı. Bharti uzun bir aradan sonra atış eğitimine geri döndü ve son vlogunda eğitiminden bir kesit paylaştı. (Ayrıca Okuyun: Kapil Sharma’nın kızı rampa çıkışını yaptı, Bharti Singh’in oğlu da görüldü)

Bharti Singh tüfekle atış eğitimine devam ediyor.
Bharti Singh kendine “lanetlendiğinde”.

Antrenman sırasında Bharti’nin bazı iyi şutlar attığı görüldü ve koçu ona tekrar düzenli antrenmana başlamasını tavsiye etti. İngiliz gazetesi onun şu sözlerini aktardı: “15 yıl önce tüfekle atış eğitimi aldım. Jab ana üyeleri ke liye jaati thi tab sabki apni apni tüfek hoti thi aur hum üniversitesi ke tarafta se jaate. Tab main apne aap ko bada kosti thi (Ulusal şampiyonaya gittiğimde herkesin kendi tüfeği vardı ve üniversitemiz adına gönderildik. Sık sık kendime küfrediyordum.) Kendi kendime çok para kazanacağımı söyledim. ve ben “Kendi tüfeğimi almam gerekiyor.”

Haarsh’ı korkut

Hedef kartını evde sevgiyle Gola adını taşıyan oğluna gösterdikten kısa bir süre sonra, adam kartı yırttı ve Bharti vlog’da ona şöyle dedi: “Onu neden yırttın? Bunu eve babanı korkutmak için getirdim.” Kartı daha önce kocası komedyen Haarsh Limbachiyaa’ya göstermişti.

Bharti, eğitimini tamamladıktan sonra vlog’unda eğitime gitmeden önce biraz tembel hissettiğini ancak bu engeli aştıktan sonra bundan çok keyif aldığını söyledi. Çevresindeki insanlardan sıkılanlara da bazı tavsiyeleri vardı. “Lütfen buraya gelin, kızdığınız kişiyi hedefiniz olarak hayal edin ve ateş edin.”

Bharti, Habersunda yalnızca akşamları oğlu Gola ve köpeği Bhura’nın yanında olmadığı zamanlarda boş zamanları olduğunu da söyledi. Atış pratiği yapmak için en iyi zamanın bu olduğunu ekledi. Ayrıca korumasının, silahı olduğu için onu sık sık kıskandığını, ancak kendisinin (antrenman için) ateş etmeye devam ettiğini söyleyerek şaka yaptı. “Kendi korumam olacağım.”

2021’de Maniesh Paul ile yaptığı röportajda Bharti, profesyonel bir okçu ve tüfek atıcısı olduğu dönemden bahsetti. O zamanlar ciddi mali kısıtlamalarla karşı karşıya oldukları için öncelikle ailesine sağlıklı yiyecek tedariki sağlamak için sporla ilgilenmeye devam ettiğini söyledi.