Bigg Boss 11 çifti Bandgee Kallra ve Puneesh Sharma ayrıldı

şermin

Member
Bigg Boss 11 çifti için Splitsville. Eski Bigg Boss yarışmacıları Bandgee Kallra ve Puneesh Sharma Instagram’da ayrıldıklarını duyurdular. İkili, Salman Khan’ın sunduğu programda geçirdikleri süre boyunca aşkı bulmuştu. Ayrıca okuyun: Bandgi Kalra, beau Puneesh Sharma’nın ailesiyle Delhi’de vakit geçiriyor

Puneesh Sharma ve bandgee Kalra, Bigg Boss 11’de birbirlerine aşık oldular. (bandgikalra/Instagram)
Bandgee Kalra ve Puneesh Sharma ayrıldıklarını duyurdu

Bandgee Kallra, ayrılmalarını “ortak bir karar” olarak nitelendirdi ve “Puneesh ve ben karşılıklı bir karara dayanarak ayrıldık.

Dostça veda üzerine Puneesh Sharma

Bandgee ve Puneesh’in ilişkisi, Bigg Boss’un evinde büyük bir sohbet konusuydu. 5 yıldır birlikteydiler. Ayrılıklarından bahseden Puneesh, ETimes’a şunları söyledi: “Bandgee ve ben beş yıldır birlikteydik. İlişkiyi bitirmek için özel bir sebep yoktur. Bandgee, Mumbai’deki kariyeri konusunda ciddi ve ben esas olarak işim için Delhi’deyim. Ailem de Delhi’de. Yaşlanıyorlar ve bu yüzden onlarla Delhi’de kalmaya karar verdim. Bir prodüksiyon evi kurarken Mumbai ve Delhi arasında gidip geldim. Mumbai merkezli olmam mümkün değil. Uzun mesafeli ilişkinin uzun vadede yürümeyeceği bizim için açıktı, bu yüzden yollarımızı ayırmaya karar verdik.”

Bandgees ve Puneesh’in ilişkisi

Bandgee ve Puneesh’in birlikte bir ilişki içinde yaşadıkları ve kendileri hakkında çok ciddi oldukları bildirildi.Bigg Boss sırasında tanıştılar ve evde aşık oldular. İkisi, gösteri bittikten sonra bile güçlü kaldı.

Bandgee, 2018’de Hindustan Times’a ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşıma hakkında konuştu: “Hayranlarımız yarın evlenmemizi isterdi (gülüyor). Ama hala zaman var. Bigg Boss bunu atlatalı sadece altı ay oldu ve hala birbirimizi buluyoruz. [To] İlişkimizin sahte olduğunu düşünenler, durumun böyle olmadığını anlamak için biraz zaman ayırmalı” dedi.