Bigg Boss 17: Ankita Lokhande, Vikki Jain’in ondan kaçtığını hissediyor. Saygınlık

şermin

Member
Bigg Boss 17. sezonunun başlamasından bu yana bir hafta geçti ve şimdiden yanlış anlaşılmalar yaşanıyor. Ankita Lokhande ve Vikki Jain, Bigg Boss evindeki iki evli çiftten biri ve Cuma günü yayınlanan yeni bölümün yeni teaserında ikisi de tartışırken görüldü. Promosyonda Ankita’nın Vikki’ye evde yeni bağlantılar ve arkadaşlar kurmasının sorun olmadığını ancak kendisinin bundan kaçınıldığını hissettiğini söylediği görülüyor. (Ayrıca Okuyun: Bigg Boss 17: Ankita Lokhande, kocası Vikki Jain’e sinirleniyor, başkalarıyla konuşurken kendisini yalnız hissettiğini söylüyor)

Ankita Lokhande ve Vikki Jain, Bigg Boss 17’nin evinde kavga etti.
Ankita ve Vikki tartışıyor

Yeni tanıtımda Ankita havuz alanında uzanırken Vikki diğer tarafta oturuyor. Vikki bunun olacağını bildiğini söylüyor ve Ankita ne olduğunu soruyor. “Jo ho raha o (ne oluyor)” diyor. Ankita daha sonra kibarca kendisinden kendisiyle birlikte olmasını istediğini ve orada rahatça yattığını söylüyor. Vikki daha sonra şöyle diyor: “Tereko jo cheez achchi lagti hein na won cheez status mein sahi nhi hoti (Size iyi gelen şeyler duruma bağlı olarak iyi olmayabilir).”

Ankita daha sonra şunu ekliyor: “Tu karta hein, Sabke Saath’in, Bahut He Achchi Baat He’nin tadını çıkarın. Sab Apke Dost Ban Gaye Achchi Baat He. Mujhe Aise Lagta Hein Kabhi ” Vikki, eğer tüm zamanını onunla geçiriyorsa neden Bigg Boss’ta olsun ki diye ekliyor?

Daha fazla detay

Ankita eve girmeden önce PTI’ye şunları söylemişti: “Bir Bigg Boss yarışmacısı olabileceğimi hiç düşünmemiştim. Tartışmalardan uzak durmaya çalışıyorum. Kavga etmeyi sevmiyorum. Bigg Boss’ta her zaman insanların birbirleriyle kavga ettiğini ve tartıştığını gördüm, ancak yıllar geçtikçe programda işler değişti. Şu anda belli bir limit var. Benim için bu ilkti. Diğer bir şey ise Vicky’nin yanımda olması. Ben duygusal bir insanım. Bu yüzden partnerimin programda yer alması büyük bir destek ve güç olacak.”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
WhatsApp kanalımızı takip etmek için tıklayın.
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde