Bigg Boss 17: Ayesha Khan, Munawar Faruqui ile yüzleşir ve bir özür ister. Saygınlık

şermin

Member
Bigg Boss 17: Ayesha Khan, K-pop sansasyonu Aoora’nın ardından Bigg Boss evine joker yarışmacı olarak katıldı. Programın yapımcıları şimdi de Ayesha’nın kendisini tanıttığı ve programın yarışmacılarından biri olan Munawar Faruqui ile bir geçmişi paylaştığını ortaya çıkardığı bir Haber paylaştı. Ayrıca Bigg Boss’un evinde Munawar’a saldırıyor ve ona hayatındaki kadınlarla ilgili konularda “aşırıya kaçıp kaçmadığını” soruyor. (Ayrıca Okuyun: Bigg Boss 17: Khanzaadi elendi; neden BB House’dan ‘kaçmak’ istediğini ve kazananın kim olabileceğini açıklıyor)

Munawar Faruqui ve Ayesha Khan, Bigg Boss’un evinde hararetli bir sohbet gerçekleştirdi.
Ayesha’nın söyledikleri

ColorsTV’nin Instagram hesabında paylaşılan ilk Haberda Ayesha Khan, “Hepiniz beni Ayesha Khan olarak tanıyorsunuz. Mai hamesha se jo bhi Feel Hota Hai, Jab Mujhe Lagta Hai Ki Mujhe Bol Dena Chahiye Uske Bare Mein, mai bol deti hu. Ek aday hai iss show ke, Munawar Faruqui. Onunla bir geçmişim var (gerektiğinde her zaman fikrimi söylerim. Programda bir yarışmacı var…).”

Facebook’ta HT Channel’daki son dakika haberleri ile güncel kalın. Şimdi Katıl

Ayrıca şunu ekliyor: “Bande ke ache artist hone mein, aur ek bande ke ache insaan hone mein bahut bada farak hota hai.” İnsanların ki vo jaisa dikhate hai, vaisa kahi se bhi nahi hai’yi bilmesini istiyorum. Bilmiyorum.” show pe aap keh rahe hai, aap hai’yi pe jane se pehle aap mujhe ye keh rahe’yi bildiğin ki’ye göstermeye mecbur eder: “Seni seviyorum. Aur aap jaisi ladki se to shaadi karna chahiye.” To you sab kuch jhooth tha? Yahi tareeka hai unka har ladki ko yaklaşırken karne ka. (İyi bir sanatçı ile iyi bir insan arasında büyük bir fark vardır. O göründüğü gibi değildir. Gösteride ne söylediğini bilmiyorum ama gösteriye çıkmadan önce bana şunu söyledi: “Seni seviyorum. Sen Evlenmen gereken türden bir kız.” Peki bunların hepsi yalan mıydı? Onun kızlara yaklaşma şekli bu.”

“Özür istiyorum”

Ayesha, Munawar’dan özür istediğini söyleyerek sözlerini tamamladı. “Aslında bir özür istiyorum. Aap maafi maang lijiye, mai aapko chedungi bhi nahi. Ama agar aap uske saath game khelna chahenge aur fir jaise aap jhuth bolne mein to bahut Expert hai merhaba, aur jhuth bolenge, fir hamare paas to sach pura ka pura pda hai. (Özür dilerseniz sizi artık rahatsız etmeyeceğim. Ama onunla oynamak istiyorsanız ve yalan söyleme konusunda uzmansanız, o zaman tüm gerçekler yanımda.)”

Ayesha, Munawar’la yüzleşir

Yapımcıların sosyal medyada paylaştığı ikinci Haberda Ayesha’nın evde Munawar ile yüzleştiği, Mannara Chopra’nın da yanlarında durduğu görülüyor. Ayesha şöyle der: “Aap mujhse yeh bol kar aaye the ki aapka ayrılık ho chuka hai (Bana bir ayrılık yaşadığını söylemiştin).” Munawar daha sonra şöyle yanıt verir: “Ji, onunla çıkıyormuş gibi yapıyorum.” Ayesha daha sonra şöyle dedi: , “Jo aapne mujhe cheezein boli thi, voh jhooth thi (Yani bana söylediğin her şey yalan mıydı?)” Munawar bu noktada yalan söylediğini reddediyor ve ekliyor: “Aap iki zamanlı nahi kar rahe the?” Bana söylemedin mi? seni sevdiğimi? Sirf meri aur uski baat hoti na toh main yeh chat sunn leti (İkimizle de oynadın mı? Sadece ben ve o olsaydı, bunu dinlerdim). İşin içinde başka kadınlar da vardı.

Colours TV’de pazartesiden cumaya 22.00 ve cumartesiden pazara 21.30’da planlanan yayın saatleri dışında Bigg Boss 17, JioCinema’da 7/24 yayın yapıyor.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde