Bigg Boss 17 galibi Munawar Faruqui ikinci kez evleniyor, 'bunu sır olarak saklamak istiyor': rapor

şermin

Member
Bigg Boss 17 galibi Munawar Faruqui'nin ikinci kez evlendiği bildirildi. Times Now tarafından bildirildiği üzere bu ayın başlarında Mehzabeen Coatwala ile evlendi. (Ayrıca Okuyun | Munawar Faruqui oğlu hakkında ilk kez konuşuyor: “Ona her zaman daha iyi bir hayat sunmayı düşünüyorum”)

Munawar Faruqui de daha önce evlendi.
Munawar Faruqui yeniden evleniyor

Bir kaynak yayına şunları söyledi: “Evet, Munawar artık evli. O evli. Bunu bir sır olarak saklamak istiyor, bu yüzden ikisinin fotoğraflarını bulamayacaksın.”

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!
Munawar'ın ikinci eşi olan düğünü hakkında daha fazla bilgi

“Törene sadece çiftin en yakın arkadaşları ve ailesi katıldı. Son derece gizli bir olaydı” diye ekledi kaynak. Bir sosyal medya sayfasına atıfta bulunulan raporda, Munawar Faruqui'nin nikahı makyaj sanatçısı Mehzabeen Coatwala ile gerçekleştirdiği belirtildi.

İddialara göre bir sosyal medya sayfası, oyuncunun neredeyse iki hafta önce evlendiğini paylaştı. Munawar ve yeni gelininin düğün resepsiyonunu Pazar günü Mumbai'deki ITC Grand Maratha'da düzenlediği bildirildi.

Hina Khan kutlamaların bir parçası mı?

Edinilen bilgiye göre bu özel bir etkinlikti. Rapora göre, davet edilenler arasında Munawar'ın arkadaşı ve oyuncu Hina Khan da vardı. Hina, Instagram hikayelerinde kendi fotoğrafını paylaştı. Fon müziği olarak Mere Yaar Ki Shaadi Hai şarkısını çaldı.

Munawar ilk evlilikten bahsettiğinde oğlum

Bigg Boss 17'nin bölümlerinden birinde Munawar, ailesinin kendisi için seçtiği bir kızla evlendiğini ancak düğünün yürümediğini açıkladı. Munawar'a bu konu sorulduğunda şöyle dedi: “Onun hakkında konuşmak istemiyorum. İşe yaramadı.”

2022'de Lock Upp adlı realite şovunda sunucu Kangana Ranaut, Munawar'a bir kadın ve bir çocuğun olduğu bir fotoğraf gösterdi ve ona bunu sordu. Munawar daha sonra şöyle dedi: “Bu konuda konuşmak istemiyorum. Sosyal medyada değil, Lock Upp gibi bir platformda değil. Konuşmak istediğim bir konu değil… Hiçbir şey saklamıyorum ama bir buçuk yıldır ayrı yaşıyoruz. Court ki cheezein ho rahi hain (Konu mahkemede) ve bunu tartışmak istemiyorum. O zordu.”

Haberler / Eğlence / televizyon / Bigg Boss 17 galibi Munawar Faruqui ikinci kez evleniyor, 'bunu sır olarak saklamak istiyor': rapor