Bigg Boss 17: Munawar, Vicky Jain'i kızartıyor ve 'Ye yahaan biwi ke naam pe hai' diyor

şermin

Member
Bigg Boss 17'nin yaklaşan bölümünde bir kavurma seansı yer alacak. Yapımcılar, yarışmacıların seyirciler önünde sırayla birbirlerine tezahürat yaptığı bölümün teaser tanıtımını paylaştı. Munawar yerini alırken Vicky Jain'i hedef aldı. Munawar'ın şakaları, sinirlenmiş görünen ve hiç gülümsemeyen Ankita Lokhande için pek hoş karşılanmadı. (Ayrıca Okuyun: Mrunal Thakur, Bigg Boss 17: The Strongest'in büyük finali öncesinde Ankita Lokhande'yi destekliyor)

Ankita Lokhande ve Vicky Jain, Munawar Faruqui'nin kızartmasına tepki gösteriyor.
Munawar Faruqui, Vicky Jain'i kızartıyor

Kanalın Instagram'da paylaştığı teaserda Munawar'ın, “Jhagre mein Vicky bhai ne bola tha tere jaise 200 mere yaha pe kaam pe hain.” dediği görüldü. hai (Tartışmamız sırasında Vicky bana benim gibi 200 kişinin onun için çalıştığını söyledi. Ama bildiğim kadarıyla bunu burada karısı yüzünden yapan tek kişi var).” Seyirci Munawar'ı alkışlarken, geri kalanlar da alkışladı. katılımcı şok içinde kızartmaya baktı. Ankita şakayı pek iyi karşılamadı ve sinirlenmiş görünüyordu.

Amazon indirim sezonu geldi! Şimdi kendinize davranın ve tasarruf edin! buraya tıklayın
Ankita Lokhande oldukça üzgün görünüyordu

Munawar burada durmadı. Daha sonra Ankita ve Vicky'ye bir tokat daha attı ve şöyle dedi: “Ankita her zaman parladı, er ki TV unka maayka hai.” Ye jamai kuch jyada der nahi ruk gaya idhar (Ankita televizyonun onun evi gibi olduğunu söyleyip duruyor “Ben benim Kayınvalidem. Sence damadı burada fazla uzun süre kalmadı mı?” Ankita bu şakayı pek hoş karşılamadı ve diğerleri gibi gülümsemedi.

Ankita ve Vicky, Bigg Boss'un evinde zor zamanlar geçiriyor. İkili, son birkaç haftadır birçok kez tartışırken, kayınvalideleri bile eve gelip onlarla konuşuyor. Ankita geçmişte Vicky'den boşanmaktan da bahsetmişti. Mrunal Thakur ve Rakhi Sawant bile son birkaç hafta içinde Ankita'yı desteklemek için ortaya çıktı.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Tıklamak WhatsApp kanalımızı takip etmek için
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde